Artykuły do tagu: mlodziez

Podjechali, pobili przechodnia i odjechali
Podjechali, pobili i odjechali. Nastoletni sprawcy pobicia, którzy w centrum Piotrkowa zaatakowali mężczyznę trafili w ręce funkcjonariuszy piotrkowskiej komendy policji.
Uczniowie spellowali w Gimnazjum nr 1
19 marca w Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Konarskiego w Piotrkowie odbyła się III edycja konkursu ortograficznego Spelling Competition, adresowanego do uczniów klas szóstych szkół podstawowych.
Systematycznie okradał swoją babcię
Złotą biżuterię wartą ponad dwa tysiące złotych utraciła w wyniku kradzieży 72-letnia mieszkanka gminy Kleszczów. Policjanci ustalili podejrzanego. Okazał się nim 17-letni wnuczek pokrzywdzonej.
Uczennice II Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie znalazły się w gronie finalistów Olimpiady Artystycznej. Kaja Krzaczyńska z kl. II A zakwalifikowała się do etapu centralnego w sekcji plastyki, obejmującej swoim zakresem historię sztuki, natomiast Karolina Urbaniak z kl. II F specjalizująca się w historii muzyki będzie startować w sekcji muzyki tej olimpiady. Przejście do eliminacji centralnych Olimpiady Artystycznej oznacza dla licealisty zwolnienie z egzaminu maturalnego – odpowiednio z historii sztuki lub historii muzyki i automatyczne uzyskanie z niej wyniku 100% na poziomie rozszerzonym.
Małe gwiazdy zaśpiewały na moszczenickiej scenie
Ambitne utwory, dojrzałe interpretacje i język angielski na dobrym poziomie.
Szkolnictwo zawodowe znowu popularne
Czy szkolnictwo zawodowe przeżywać będzie kolejny rozkwit? Niegdyś bardzo popularne zawodówki przeżywały prawdziwe oblężenie, potem uczniowie woleli uczyć się w liceach ogólnokształcących. Teraz gimnazjaliści znowu przekonują się do szkół, które dają nie tylko wykształcenie, ale i konkretny zawód.
Chłopcy uciekli z ośrodka – zatrzymała ich policja
Dzisiaj o godzinie 1.00 w nocy piotrkowscy policjanci podczas prowadzonej kontroli w pociągu relacji Warszawa- Jelenia Góra w miejscowości Gorzkowice zatrzymali dwóch nieletnich chłopców.
Dzieci niepełnosprawne będą jeździć za darmo
Radni podjęli decyzję. Wszystkie niepełnosprawne dzieci będą mogły jeździć za darmo komunikacją miejską w Piotrkowie.
Siedmiu zagrożonych nieletnich - dwóch pijanych
Piotrkowscy policjanci podsumowali prowadzone 21 lutego działania prewencyjne w zakresie zapobiegania i zwalczania demoralizacji i przestępczości nieletnich.
Dziś akcja "Nielat" - czyli prewencyjne działania skierowane przeciwko demoralizacji i przestępczości nieletnich.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat