Artykuły do tagu: mlodziez

15-latek rozbił samochód mamy i uciekł
Policjanci wyjaśnili losy porzuconego w rowie, rozbitego, samochodu. Sprawcą kolizji okazał się nieletni syn właścicielki. 18-letni pasażer toyoty odpowie zaś za posiadanie narkotyków, które zgubił w aucie podczas zdarzenia.
Dni Kariery w piotrkowskiej WSH
Od 23 maja w Wyższej Szkole Handlowej w Piotrkowie trwają Dni Kariery w ramach tegorocznego Święta Uczelni.
Młodzież bez karty motorowerowej
Aby jeździć motorowerem, nie wystarczy już sama karta motorowerowa. Należy przejść szkolenie i zdać egzamin państwowy. Zmiany w prawie jazdy, które weszły w życie w styczniu br., przewidziały bowiem nową kategorię: AM. – Zmiana ta na pewno przełoży się na lepsze kształcenie praktyczne – mówi Michał Franas z piotrkowskiego WORD-u.
W sobotę, 25 maja, w Bełchatowie, w Miejskim Centrum Kultury, odbędzie się kolejna odsłona projektu „Graffiti – sztuka miasta”. Od godziny 10:00 do 17:00 będą trwały warsztaty dla młodzieży poświęcone sztuce graffiti i streetartowi.
Gimnazjaliści z Rozprzy najlepsi w województwie
Ponad 170 osób wzięło udział w 36 Eliminacjach Wojewódzkich do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, które odbyły się w piotrkowskim WORD-zie. Wśród gimnazjalistów najlepsza okazała się drużyna z Rozprzy, która reprezentować będzie całe województwo w ogólnopolskim finale.
To dla kogo zbudowaliście to boisko?
Rok szkolny w Szkole Podstawowej nr 12 przy ul. Belzackiej zaczął się wyjątkowo, do użytku oddano bowiem trzeciego w Piotrkowie orlika. Dzieciaki z „Dwunastki” szalały z radości. Dziś już tak szczęśliwe nie są. Dlaczego? Z boiska korzystają przede wszystkim szkółki piłkarskie... za darmo. „Dzikie” grupki młodych piłkarzy, aby pograć na profesjonalnie przygotowanym boisku, muszą trafić w lukę pomiędzy rezerwacjami.
Kilka tysięcy kierowców do przejęcia
Bełchatów chce mieć własny ośrodek egzaminowania kierowców. Chęć jest na tyle duża, że władze powiatu złożyły już w tej sprawie wniosek u marszałka województwa. - Nasze działania są prężne, więc szanse powodzenia inicjatywy oceniamy nawet na 90% - przyznaje Krzysztof Borowski, rzecznik starosty bełchatowskiego.
Balbina Rajchelt z Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim wygrała 36 Olimpiadę Języka Niemieckiego.
Sześciu mężczyzn pobiło się w centrum Piotrkowa
3 kwietnia około godziny 0.40 na ulicy Słowackiego w Piotrkowie, w centrum miasta, miała miejsce bójka pomiędzy kilkoma mężczyznami.
Region: Rosną następcy mistrzów
Prawie 400 młodych sportowców wzięło udział w mistrzostwach województwa łódzkiego LZS w lekkiej atletyce rozegranych w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat