Artykuły do tagu: kradziez

Włamywacz doniósł sam na siebie
Włamał się na posesję swojej matki, ukradł telewizor i maszyny rolnicze, po czym… zgłosił przestępstwo policji.
Bracia odpowiedzą za kradzież z włamaniem
Bracia, którzy włamywali się do lokalu w centrum Bełchatowa i kradli elektronarzędzia zostali zatrzymani przez policję. Wpadł też paser, u którego w mieszkaniu znaleziono łup pochodzący z kradzieży.
Nastoletni bracia napadali na mieszkańców Tomaszowa
Nastoletni bracia z Tomaszowa Mazowieckiego odpowiedzą na rozboje. We wrześniu pobili i okradli 35-letniego mężczyznę. W październiku napadli na kobietę, którą uderzyli młotkiem w głowę. Starszy z braci (18 lat) dostał już zarzuty, grozi mu nawet 12 lat więzienia. O losie młodszego (16 lat) zdecyduje sąd rodzinny.
Trafi do więzienia za kradzież młota?
Przedstawiciel jednej z bełchatowskich firm budowlanych złożył zawiadomienie w sprawie przywłaszczenia młota wiercąco-kującego wraz z wyposażeniem. Policjanci nie mieli problemów z ustaleniem sprawcy.
19-latek włamał się do samochodu i ukradł kilkadziesiąt tysięcy
Kilkadziesiąt tysięcy złotych ukradł 19-letni piotrkowianin, który włamał się do renault mastera zaparkowanego na osiedlu Wyzwolenia. Chłopak ma na koncie też inne włamania.
Kradzież w magazynach logistycznych w powiecie piotrkowskim. Kradli pracownicy
Kradli artykuły przemysłowe w magazynie logistycznym, w którym byli zatrudnieni. Z łupem chcieli uciec za granicę kraju.
Policja zlikwidowała rodzinny „biznes” matki i syna
Piotrkowscy policjanci zatrzymali 16-latka, sprawcę wielu włamań i kradzieży na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. Do policyjnego aresztu trafiła także 39-letnia matka chłopaka, która odpowie za paserstwo. O losie nieletniego piotrkowianina zdecyduje sąd rodzinny.
Sulejów. Zatrzymani sprawcy włamań
Sulejowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże z włamaniem do lokali na terenie Sulejowa. 19-latek oraz jego rok młodszy kompan usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 10 lat więzienia.
Bracia odpowiedzą za kradzione tiry
Nawet na 10 lat więzienia mogą zostać skazani dwaj bracia, którzy ukradli samochód ciężarowy z naczepą. Ponadto kupili innego tira, który jak się okazało, również był kradziony. Obaj usłyszeli zarzuty i zastosowano wobec nich tymczasowy areszt.
Kradł i prowadził samochód bez uprawnień. 31-letni piotrkowianin aresztowany
Ukradł kurtki w jednym z markowych sklepów w Piotrkowie. W dodatku prowadził samochód mimo sądowego zakazu. 31-letni piotrkowianin został aresztowany na 3 miesiące.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat