Artykuły do tagu: granat

Niebezpieczne znalezisko w Sulejowie
Na placu po byłym przedszkolu podczas prac związanych z rewitalizacją robotnicy natknęli się na niewypał z II wojny światowej. Jest to granat RPG-40 produkcji rosyjskiej.
Pociski, granaty i trotyl schowane w... drodze
W czwartek (23 października) o godzinie 11.20 na drodze W726 w okolicy Inowłodza, pracownicy oczyszczający teren budowy drogi ujawnili różnego rodzaju pociski, granaty oraz trotyl.
Robił remont i znalazł... granat
To mógł być wyjątkowo nieudany remont. Jeden z mieszkańców powiatu tomaszowskiego podczas prac remontowych znalazł granat.
Pocisk zamiast ziemniaków wykopał rolnik z miejscowości Longinówka w gminie Rozprza. Nietypowe znalezisko zostało już zabezpieczone przez policję.
Region: Zostawił granat w centrum Rozprzy
Kilkadziesiąt osób ewakuowanych, zamknięta droga, niedostępne centrum – tak wyglądało w niedzielne popołudnie centrum Rozprzy. Powodem był pozostawiony na trawniku przez jednego z mieszkańców gminy granat.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat