Artykuły do tagu: gospel

Kolejny piotrkowski Wieczór Jedności
Wyjątkowy koncert odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie. Kolędy w nietypowych aranżacjach zaprezentował chór gospel NaNowo pod kierownictwem Marcina Obsta. W repertuarze znalazły się zarówno znane wszystkim utwory, jak i nowe kompozycje.
Muzyka Gospel znowu zabrzmi w Piotrkowie
15 czerwca w Amfiteatrze Miejskim w Piotrkowie odbędzie się Koncert Chwały. Na scenie zaprezentuje się około 50 chórzystów i 8 muzyków. Początek finałowego koncertu o 18:00.
Chór gospel zaśpiewa kolędy
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Piotrkowa na wyjątkowe wydarzenie jakim będzie koncert kolęd pod nazwą „Wieczór Jedności”, który obędzie się 6 stycznia 2017 roku o godzinie 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy al.3 Maja 12 w Piotrkowie.
W Piotrkowie rozbrzmiewała muzyka gospel
W czwartek w amfiteatrze miejskim w Piotrkowie odbył się Koncert Chwały. Już po raz czwarty piotrkowianie mogli posłuchać muzyki chrześcijańskiej i gospel.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat