Artykuły do tagu: garaz

23.12.2017 19:14
Zwłoki w garażu
Zwłoki 39-letniego mężczyzny odnaleziono w garażu na terenie posesji przy ul. Jedności Narodowej w Piotrkowie.
Nowe garaże dla policjantów z Grabicy
Komisariat Policji w Grabicy ma już nowe garaże na radiowozy. W ramach kilkuletniej inwestycji wykonano także ogrodzenie, parking i chodnik. Koszt inwestycji to 151 tys zł. Pieniądze zostały przekazane przez Urząd Gminy Grabica.
Wyprzedaż garażowa w Piotrkowie
30 wystawców pojawiło się w sobotnie popołudnie przed Biblioteką Pedagogiczną w Piotrkowie na wyprzedaży garażowej. Można było kupić książki, płyty, filmy, zabawki, puzzle a nawet ubrania.
Wyprzedaż garażowa w Piotrkowie
Książki, płyty, zabawki, ubrania, biżuterię, bibeloty i wiele innych rzeczy będzie można kupić podczas wyprzedaży garażowej, która odbędzie się w sobotę 20 maja w Bibliotece Pedagogicznej w Piotrkowie. Wszystko to w godzinach 13-17.
Błoto, dziury i prawie 500 garaży. Na Górniczej bez zmian
7 lat minęło, od kiedy pisaliśmy o kłopotach właścicieli garaży z ulicy Górniczej w Piotrkowie. Pomiędzy garażami nie było odwodnienia burzowego ani rowów. Woda płynęła środkiem drogi i niszczyła ją. Samochody grzęzły w błocie, a ludzie, by dostać się do garażu zakładali gumowce. Jak sytuacja wygląda dziś?
Garaże oddane do użytkuBlisko 150 tysięcy złotych kosztowała budowa nowych garaży, które zabezpieczać będą szkolne autobusy.
Piotrków: Co z tą Górniczą?
Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta powrócił temat ulicy Górniczej. W wywołał go przewodniczący Jan Dziemdziora, którego o interwencję poprosili właściciele 470 garaży zlokalizowanych przy Górniczej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat