Artykuły do tagu: galaboksu

Pierwsza gala bokserska w historii gminy
25 walk obejrzeli widzowie Gali Olimpijskiego Boksu Amatorskiego o puchar wójta gminy Wola Krzysztoporska Romana Drozdka. Pierwsza w historii tej gminy gala boksu odbyła się w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej im. ks. Mariana Wiewiórowskiego w Gomulinie przy ul. Szkolnej 2. Walczył m.in. reprezentant gospodarzy.
Mistrzowie dopingowali młodych bokserów w Witowie Kolonii
28 walk bokserskich obejrzeli miłośnicy jednej z najstarszej dyscyplin sportowych, którzy przyjechali w sobotę do Witowa Kolonii. W nowej sali gimnastycznej, wybudowanej przy tamtejszej Szkole Podstawowej odbyła się Międzynarodowa Gala Boksu Amatorskiego.
Tym razem skrzyżują rękawice w Moszczenicy
Zapraszamy na kolejną galę boksu, tym razem do Moszczenicy. Już w najbliższą sobotę będzie można obejrzeć tam co najmniej kilkanaście emocjonujących pojedynków.
Trzy dni imprez w Sulejowie
Przez trzy dni (13-15 VIII) w Sulejowie będą odbywać się imprezy: Gala Boksu, Festiwal Disco Polo i Biesiada Średniowieczna. Jak zapowiadają organizatorzy, atrakcji na pewno nie zabraknie.
Skrzyżowali rękawice na moszczenickiej ziemi
42 walki i prawie stu zawodników i zawodniczek z całej Polski - tak w skrócie można opisać Galę Boksu, zorganizowaną w sobotę w Moszczenicy. Na ringu, który został ustawiony w Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczaka, rywalizowali przede wszystkim medaliści Mistrzostw Polski.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat