Artykuły do tagu: festiwal

Wielki finał Festiwalu Kultury Miast Partnerskich
- Szósty Festiwal Kultury Miast Partnerskich uważam za zamknięty - słynną formułę wygłosił Bogdan Munik, sekretarz Piotrkowa Trybunalskiego i tym samym zakończył kolejną edycję festiwalu.
Trwa VI Festiwal Kultury Miast Partnerskich
Sobotnia część tej wyjątkowej imprezy rozpoczęła się koncertami wokalnymi w muzeum przy Placu Zamkowym 4.
Zespół Timingeriu zainaugurował VI edycję Festiwalu Kultury Miast Partnerskich
Oprócz wrocławskiego zespołu, podczas festiwalu zaprezentują się również artyści z Ukrainy, Litwy, Węgier, Serbii, Chorwacji, Grecji oraz Izraela.
Koncert jazzowy w kościele, występ chóru w cerkwi, czyli kolejna odsłona Festiwalu Kultury Miast Partnerskich
Zachęcamy do zapoznania się z programem VI Festiwalu Kultury Miast Partnerskich i IV Nocy Traktu Wielu Kultur, które odbywać się będą od 24 do 26 maja w Piotrkowie Trybunalskim. W piątek warto wybrać się na przykład do kościoła ewangelickiego,odbędzie się tam koncert zespołu Slavic Jazz Ungerground, w sobotę w piotrkowskiej cerkwi prawosławnej wystąpią natomiast członkowie greckiego chóru prawosławnego, a w niedzielę gości z wszystkich miast partnerskich będzie można posłuchać i zobaczyć podczas koncertu finałowego, który odbędzie się w piotrkowskim amfiteatrze. Na jego koronie w sobotę i niedzielę będą się znajdować stoiska promocyjne poszczególnych miast partnerskich, będzie tam można m.in. spróbować lokalnych potraw. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny.
Kapela z Piotrkowa zwycięzcą XV Festiwalu Folkloru Miejskiego
Piętnasty Festiwal Folkloru Miejskiego przeszedł do historii. Jurorzy nie mieli żadnych wątpliwości, że pierwsze miejsce powinno przypaść piotrkowskiej Kapeli Spod Dębu.
Kto wygra XV Festiwal Folkloru Miejskiego?
26 kapel podwórkowych zjechało w weekend do Piotrkowa Trybunalskiego, by wziąć udział w piętnastej edycji Festiwalu Folkloru Miejskiego.
Kapele grają w Piotrkowie
Rozpoczął się Festiwal Folkloru Miejskiego, a to oznacza, że w Piotrkowie Trybunalskim znów posłuchać możemy muzyki podwórkowej. To już piętnasta edycja tego wydarzenia.
Klarneciści grali na Starówce
Trzy zespoły klarnetowe zaprezentowały się w piątkowy wieczór w Rynku Trybunalskim. Wydarzenie odbyło się w ramach XIII Festiwalu Klarnetowego.
13 piotrkowskich przedszkoli wzięło udział w Festiwalu Piosenki Angielskiej
Aż 13 piotrkowskich przedszkoli wzięło udział w tegorocznej edycji Festiwalu Piosenki Angielskiej, organizowanego przez Prywatne Przedszkole Magdaleny Jakubiak. Dla najmłodszych uczestników, którzy po raz pierwszy stanęli na scenie przed publicznością, udział w konkursie był ogromnym przeżyciem. Celem festiwalu jest popularyzacja języka angielskiego wśród dzieci przedszkolnych.
Zapraszają uczniów do udziału w festiwalu rodzinnym
Piotrkowski MOK zaprasza uczniów szkół podstawowych, uczestników zajęć w świetlicach szkolnych, środowiskowych oraz artystycznych do wzięcia udziału w Festiwalu Rodzinnym "Piękny Dzień Mamy", który odbędzie się 27 maja na dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat