Artykuły do tagu: disco

11.07.2018 08:49
Wspomnieniowe disco
Impreza w klimacie lat 80. i 90., z największymi przebojami tamtych czasów i prezenterami znanymi z nieistniejących już dyskotek odbędzie się w najbliższy piątek. Na Pewex Party zaprasza klub Sejf.
Rozpoczęły się Dni Gorzkowic
Gmina Gorzkowice świętuje w tym roku po raz jedenasty. Wśród licznych atrakcji przygotowanych dla mieszkańców są występy lokalnych artystów, stoiska z regionalnymi przysmakami i wesołe miasteczko. Gwiazdą wieczoru jest Sławomir!
W niedzielę dożynki gminy Wola Krzysztoporska
Tegoroczne Dożynki Gminno-Parafialne gminy Wola Krzysztoporska odbędą się w najbliższą niedzielę, 27 sierpnia w miejscowości Piekary (teren boiska sportowego).
II Festiwal Disco Polo & Dance w Sulejowie za nami
W Sulejowie odbyła się druga edycja festiwalu Disco Polo $ Dance. Na "Magicznej Polance nad Pilicą" zaprezentowały się gwiazdy tego rodzaju muzyki w tym słynny Boys.
Nie ma (dobrej) imprezy bez disco polo?
Czy nam się to podoba czy nie, dni gmin w naszym regionie kończą się występami gwiazd disco polo. No właśnie - podoba się czy jednak nie?
II Festiwal Disco Polo & Dance w Sulejowie
W piątek 23 czerwca w Sulejowie odbędzie się kolejna edycja festiwalu Disco Polo $ Dance. Na "Magicznej Polance nad Pilicą" zaprezentują się gwiazdy tego rodzaju muzyki.
Zenek zaśpiewa w Rozprzy!
Zenek Martyniuk będzie gwiazdą czerwcowych Dni Rozprzy.
CANAL + DISCOVERY  kręcił dokument o filmowym Piotrkowie
Ekipa CANAL+ DISCOVERY realizowała w środę, 16 listopada, w Piotrkowie zdjęcia do filmu dokumentalnego z serii „Polska filmowa”. Na planie w roli gości pojawili się Bogdan Sölle, jeden z najznakomitszych polskich scenografów oraz Karolina Rosińska, odtwórczyni tytułowej Agaty w filmie „Uprowadzenie Agaty”, który w 1993 roku Marek Piwowski kręcił w Piotrkowie.
Gwiazda disco w Piotrkowie
Jeden z najpopularniejszych wykonawców muzyki disco polo wystąpi w Piotrkowie. Autor takich hitów, jak "Bawimy się", "Hula Ula", czy "Kici, kici miau" będzie gwiazdą piątkowej imprezy w klubie Sejf.
Jak zostać gwiazdą disco polo?
Disco polo wróciło pod strzechy kilka lat temu. Możemy je usłyszeć nie tylko na dożynkach czy dniach miast i gmin, ale też w klubach. Nic więc dziwnego, że zespoły tego nurtu wyrastają jak grzyby po deszczu, również w naszym regionie. Jak zostać gwiazdą disco polo i dance? Przede wszystkim trzeba być charakterystycznym, ale pamiętać przy tym, że… Zenek Martyniuk jest tylko jeden.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat