Artykuły do tagu: cwiczenia

Ewakuacja w szpitalu przy Roosevelta?
To tylko scenariusz szkolenia, w którym w środę uczestniczyli pacjenci i personel oddziału dziecięcego Powiatowego Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie. W ćwiczeniach wzięli udział także strażacy z piotrkowskiej jednostki.
Rozwiążmy odwieczny dylemat – lepiej ćwiczyć w domu czy na siłowni?
Wraz z postanowieniem noworocznym zdecydowałeś, że w tym roku osiągniesz swój cel i w końcu schudniesz! Dobry pomysł, tylko pojawia się kolejny odwieczny dylemat – czy lepiej ćwiczyć w zaciszu czterech ścian czy na siłowni lub klubie fitness?
Zimowe ćwiczenia strażaków
W poniedziałek strażacy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczęli ćwiczenia dotyczące udzielania pomocy osobom, które znalazły się w wodzie wskutek zarwania się pod nimi lodu.
Powołanie'17. Ćwiczenia Służby Więziennej w Sulejowie
28 i 29 października na terenie Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach (Oddział Zamiejscowy w Sulejowie) odbędą się ćwiczenia pod kryptonimem "Powołanie 17". Jest to szkolenie doskonalące dla osób posiadających przydziały organizacyjno-mobilizacyjne do zmilitaryzowanego oddziału Służby Więziennej w Sulejowie.
W niedzielę w Sulejowie ćwiczenia z ratownictwa lodowego
19 lutego w Sulejowie odbędą się ćwiczenia z ratownictwa lodowego jednostek OSP.
W domowy treningu stosujemy metodę treningu obwodowego. Oznacza to, że będziemy wykonywać po jednej serii z każdego ćwiczenia z małymi przerwami między nimi. Wykonanie wszystkich ćwiczeń zamyka jeden obwód. W domowych ćwiczeniach wykorzystujemy sprzęt, który jest w każdym gospodarstwie: krzesło, dywan czy nawet stół.
Strażacy
Na kąpielisku Słoneczko obywały się w czwartek zimowe ćwiczenia Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim.
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta informuje, iż w związku z modernizacją systemu alarmowego Stref Obrony Cywilnej Województwa ogłosił próbny alarm systemu ostrzegania i alarmowania na terenie całego województwa łódzkiego.
Alarm w Piotrkowie - zawyły syreny
Szef Obrony Cywilnej Województwa – Wojewody Łódzkiego ogłosił próbny alarm systemu ostrzegania i alarmowania na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Poszukiwali dwóch chłopców w okolicach Bugaju
Policja, straż pożarna, leśnicy oraz Straż Miejska poszukiwali na Bugaju oraz w pobliskim kompleksie leśnym dwóch chłopców w wieku 8 i 10 lat. Ostatni raz młodych piotrkowian widziano wczoraj wieczorem. Istnieje podejrzenie, że chłopcy mogli utonąć...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat