Artykuły do tagu: budynek

Dwa pożary w tym samym miejscu
Do dwóch pożarów doszło w środę w Piotrkowie. Dwukrotnie palił się budynek przy ul. Prostej. Jak informują strażacy, oba zdarzenia mogą być celowym podpaleniem.
Budynek po Metalplaście. Sprawę bada prokuratura
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie zajmie się sprawą budynku po byłym Metalplaście. Nieruchomość jest w fatalnym stanie, przez co niemożliwy jest remont ul. Próchnika. Podczas prowadzenia prac budynek mógłby się zawalić i spowodować zagrożenie dla pracowników oraz mieszkańców miasta.
Ruina zagraża życiu mieszkańców. Remont ul. Próchnika wstrzymany
Opuszczony budynek nie pozwala na prowadzenie prac na ul. Próchnika w Piotrkowie. Wykonawca odmówił przejęcia placu budowy z uwagi na brak możliwości prowadzenia wykopów, ponieważ wiąże się to z naruszeniem konstrukcji budynku. Tak wynika z ekspertyzy przedstawionej przez wykonawcę inwestycji.
Remontują budynek komunalny w Woli Krzysztoporskiej
Obiekt przy ul. Południowej 2 w Woli Krzysztoporskiej zyskuje nowy wygląd, choć nie o wygląd tu przede wszystkim chodzi, a o głęboką termomodernizację dofinansowaną ze środków unijnych.
Jasełka i spotkanie opłatkowe Szansy
Około stu osób wzięło udział w poniedziałkowym spotkaniu opłatkowym Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego Szansa zorganizowanym w piotrkowskim hotelu Mercure. Podczas jasełek po raz pierwszy z dziećmi wystąpili w tym roku rodzice. Padły też ważne deklaracje dotyczące budowy nowego obiektu dla Centrum.
TBS chce ocieplać, mieszkańcy chcą likwidacji wilgoci
O problemach mieszkańców budynków z ulicy Przemysłowej w Piotrkowie pisaliśmy przed 4 laty. Wtedy domagali się wyrównania podwórka, remontu budynków, utworzenia toalet we wszystkich mieszkaniach. Apelowali do władz miasta, że tam „też mieszkają ludzie” i twierdzili, że urząd o nich zapomniał.
Runęła ściana w starej octowni. Jedna osoba nie żyje
W sobotę (20 września) zawaliła się ściana w budynku starej octowni. Rannych zostało dwóch pracowników. Jeden z nich, mimo reanimacji, zmarł.
Najwyższe standardy w nowej siedzibie Starostwa Powiatowego
Nowa siedziba piotrkowskiego starostwa oficjalnie otwarta. Oprócz przeniesionych wydziałów, w budynku przy ul. Dąbrowskiego znajdzie się nowoczesne Biuro Obsługi Interesantów (BOI) dostosowane do wymagań każdego mieszkańca, zarówno rodziców z dziećmi, jak i osób z niepełnosprawnością ruchową.
Rozpoczął się remont Ośrodka Działań Artystycznych
Kilka dni temu rozpoczęto prace remontowe kamienicy przy ulicy Sieradzkiej. Oznacza to odrestaurowanie Ośrodka Działań Artystycznych.
Starostwo się przeprowadza
W błyskawicznym tempie trwa przeprowadzka wydziałów Starostwa Powiatowego do nowego budynku przy ulicy Dąbrowskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat