Artykuły do tagu: Zaginiecie

Zaginął tomaszowianin. Policja prosi o pomoc
Zaginął jeden z podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim.
Zaginięcie na Zalewie Sulejowskim. Trwa akcja poszukiwawcza
Od piątku (6.07) policjanci, strażacy i przedstawiciele WOPR-u prowadzą akcje poszukiwawczą 24-latka, który zaginął na Zalewie Sulejowskim. Mężczyzna wyskoczył z łodzi do wody i nie udało mu się wypłynąć. Do akcji ma włączyć się także policyjny śmigłowiec.
Policja szuka zaginionego Czesława Twardowskiego
Mężczyzna 29 listopada około godz. 10.00 wyszedł z miejsca zamieszkania w Tomaszowie Mazowieckim i nie poinformował nikogo o swoich zamiarach.
30.11.2017 22:26
Zaginęła Julia Kieraś
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie poszukują 16-letniej Julii Kieraś, która zaginęła 4 listopada.
80-latek wyszedł z domu i nie wracał przez kilka godzin
O sporym szczęściu może mówić 80-latek z gminy Gorzkowice. Niedosłyszący i niedowidzący mężczyzna zniknął z domu na kilka godzin. I choć szczęśliwie udało się go odnaleźć, to policja przestrzega: osoby starsze są szczególnie narażone na wychłodzenie.
 81-latek wyszedł na grzyby i zaginął. Policja prosi o pomoc
Piotrkowska policja prosi wszystkich, którzy wiedzą cokolwiek na temat miejsca pobytu Jana Szymanka z miejscowości Dąbrowa (gmina Łęki Szlacheckie). Starszy mężczyzna wyszedł rano na grzyby i do tej pory nie wrócił.
Ponad 100 osób szukało niepełnosprawnej kobiety
Ponad 110 osób - opoczyńskich policjantów i strażaków poszukiwało zaginionej 68-letniej mieszkanki Opoczna. Kobieta całą noc spędziła w lesie.
5-letni chłopiec błąkał się przy rzece
Do dyżurnego tomaszowskiej policji zadzwoniła roztrzęsiona kobieta, która zgłosiła zaginięcie swojego 5-letniego syna. Policjanci ustalili rysopis dziecka i okoliczności zdarzenia.
Staruszek odnaleziony dzięki psu
Policjanci, strażacy, leśniczy i rodzina przez całą noc szukali 90-letniego mieszkańca gminy Drzewica. Straszy mężczyzna wybrał się rowerem do lasu, do wieczora nie wrócił do domu, służby powiadomił zaniepokojony sąsiad.
Mógł zamarznąć w lesie
22-letni mieszkaniec gm. Aleksandrów wysiadł z zaparkowanego przy drodze auta kolegi, jak twierdził, tylko na chwilę. Zgubił się. Przy ujemnej temperaturze błądził po lesie przez kilka godzin.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat