Artykuły do tagu: Wyroznienie

Piotrkowianka druga w konkursie na pracownika socjalnego roku
Justyna Ciesielska na co dzień pracująca w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie zajęła II miejsce w konkursie na pracownika socjalnego roku organizowanym przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi.
Dzieciaki z Piotrkowa nagrodzone w konkursie plastycznym
Podopieczni Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK w Piotrkowie zdobyli nagrodę główną i wyróżnienie w XIII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Z górki na pazurki – moje ferie".
Burmistrz, wójt i policjanci nagrodzeni
Dwaj policjanci z Komisariatu Policji w Wolborzu oraz burmistrz Andrzej Jaros otrzymali podziękowania z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Łodzi. Spotkanie z przedstawicielem RCKiK odbyło się w Komendzie Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, a to dlatego, że wyróżnienia za organizację wydarzeń propagujących honorowe oddawanie krwi otrzymali policjanci z Wolborza.
Wyróżnieni za służbę na wodzie
Co roku pięciu funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji jest delegowanych latem do pełnienia służby w Nieetatowym Zespole do spraw Prewencji na Wodzie i Terenach Przywodnych. Policjanci zostali wyróżnieni za służbę na wodzie.
W środę uroczystość nadania „honorowego obywatelstwa”
W najbliższą środę (8 lutego) w piotrkowskim Muzeum odbędzie się uroczystość wręczenia okolicznościowego Dyplomu Honorowego Obywatela Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Stanisławowi Marcinowi Gąsiorowi.
Strażak z Woli Krzysztoporskiej najlepszym dowódcą OSP
Nienaganna służba, profesjonalizm, zaangażowanie. Krzysztof Wiernicki – dowódca sekcji OSP w Woli Krzysztoporskiej – został Najlepszym Dowódcą OSP Województwa Łódzkiego w 2016 r.
Ojciec Ambroży honorowym obywatelem Piotrkowa
Z wnioskiem o nadaniem tytułu Honorowego Obywatela Miasta Piotrkowa Trybunalskiego ojcu Ambrożemu (Mieczysławowi Piotrowi Wójcikowi) wystąpiło Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Łódzkiej Koło nr 3 im. Doroty Piesik przy Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Piotrkowie.
Pierwszy prezydent z Wieżą Trybunalską
Pierwszy po 1989 r. prezydent Piotrkowa Trybunalskiego odebrał we wtorkowy wieczór Złotą Wieżę Trybunalską. Tę wyjątkową statuetkę, zwaną przez niektórych piotrkowskim Noblem, przyznano po raz 41.
Odznaczenie From the Depths dla OSP Rozprza
Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Rozprzy otrzymała specjalne wyróżnienie od Fundacji From the Depths. Wyróżnienie to przyznano strażakom za ich zaangażowanie w ratowanie rozprzańskiego cmentarza żydowskiego. Uroczystość wręczenia wyróżnienia miała miejsce w Warszawie podczas Ceremonii Wręczenia Wyróżnień im. Antoniny i Jana Żabińskich dla Polaków, którzy ratowali Żydów w czasie II Wojny Światowej.
Krystyna Wieczorek nagrodzona w Warszawie
Pisarka ludowa z gminy Wolbórz Krystyna Wieczorek otrzymała nagrodę specjalną w konkursie literackim „Wieś, w której żyję”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat