Artykuły do tagu: Wyciek

Kto odpowie za wyciek filmu z wypadku?
Sprawa śmiertelnego potrącenia pieszego przez karawan już na finiszu. Czynności prowadzone przez piotrkowską prokuraturę zakończą się w czerwcu. Najprawdopodobniej zostanie skierowany akt oskarżenia do Sądu Rejonowego w Piotrkowie. Równolegle prowadzone jest śledztwo w sprawie upublicznienia nagrania z wypadku.
Wyciek kwasu na terenie ciepłowni
Zbiornik z kwasem solnym rozszczelnił się na terenie piotrkowskiej ciepłowni. Ewakuowano pracowników zakładu, a na miejscu pojawiły się odpowiednie służby. Na szczęście to tylko scenariusz ćwiczeń.
Wyciek gazu przy Sienkiewicza w Piotrkowie
Trzy zastępy strażaków brały udział w akcji przy ul. Sienkiewicza w Piotrkowie, gdzie doszło (w środę przed południem) do wycieku gazu.
Strażacy usuwali kilkaset litrów paliwa
Kilkusetlitrowy zbiornik paliwa rozszczelnił się w jednym z samochodów stojących na parkingu w Sulejowie powodując wyciek. Na miejscu byli strażacy, którzy usuwali rozlany olej napędowy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat