Artykuły do tagu: Wedkarze

Święto Gminy Wola Krzysztoporska: Rozpoczęli wędkarze i tenisiści
Za nami pierwsze imprezy związane z dwudniowym Świętem Gminy Wola Krzysztoporska.
Wędkowali na zbiorniku Cieszanowice. Kto został mistrzem?
Pierwsze Feederowe Mistrzostwa Koła PZW nr 12 Piotrków-Miasto zorganizowano w niedzielę na terenie zbiornika Cieszanowice.
16.04.2018 06:49
Wędkowali na Bugaju
Dwudziestu jeden wędkarzy wzięło udział w mistrzostwach wędkarskich zorganizowanych na jeziorze Bugaj w niedzielę przez Zarząd Koła PZW Nr 12 Piotrków-Miasto. Uczestniczy walczyli w kategoriach senior i junior. Po przygotowaniu stanowisk, wędkowali cztery godziny.
Wędkarze sprzątali w Piotrkowie i Cieszanowicach
Wyjątkowo pracowity weekend mieli ci wędkarze, którzy sprzątali obrzeża jeziora Bugaj i zbiornika Cieszanowice.
Zapraszają do wspólnego wędkowania
Połączyła ich pasja. Stowarzyszenie Wędkarskie „Malik” powstało w 2013 roku, był to spontaniczny zryw zapalonych miłośników wędkarstwa. - Chcieliśmy mieć większy wpływ na sposób prowadzenia zarybień oraz bardziej prężne propagowanie kultury wędkarstwa i ochrony środowiska. W wyniku licytacji w 2013 r. ogłoszonej przez Urząd Gminy Moszczenica stowarzyszenie wygrało przetarg na dzierżawę Stawów Alejnych - mówi Paweł Mantorski, jeden z założycieli. - Wcześniejszy gospodarz (PZW) w ocenie miejscowych i przyjezdnych wędkarzy w sposób niesatysfakcjonujący dokonywał zarybień.
29.05.2017 10:24
Wędkowali na Bugaju
Zawody Sekcji Osób Niepełnosprawnych Narządów Ruchu przy kole PZW nr 12 Piotrków Trybunalski Miasto odbyły się w niedzielę, 28 maja nad piotrkowskim Bugajem.
Nic nie złowili, ale staną przed sądem
Nielegalne poławianie ryb w obrębie ochronnym - taki zarzut grozi dwóm mieszkańcom Tomaszowa, którzy zostali zatrzymani podczas łowienia ryb w okolicy jazu na Pilicy.
Wędkarski weekend nad jeziorem Bugaj i zbiornikiem Cieszanowice
41 wędkarzy sprzątało w sobotę obrzeża jeziora Bugaj i kąpieliska Słoneczko. Akcję jak co roku zorganizowało Koło PZW Nr 12 Piotrków-Miasto. Zebrane śmieci wywiozła firma ZiOM. Sprzątanie zakończyło się wspólnym grillowaniem.
Kto został podlodowym mistrzem Piotrkowa?
Podlodowe Mistrzostwa Piotrkowa odbyły się na piotrkowskim Bugaju. Podlodowym mistrzem został Piotr Kędra, który zdobył 895 punktów.
Sławek Kaźmierczak wygrał Podlodowe Zawody o Mistrzostwo Koła
W niedzielę Zarząd Koła nr 12 Piotrków-Miasto zorganizował Podlodowe Zawody o Mistrzostwo Koła 2017. W imprezie nad jeziorem Bugaj wzięło udział 22 wędkarzy. Pogoda, jak na warunki zimowe, dopisała. Gorzej było z rybami.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat