Artykuły do tagu: Warsztaty

Letnie Warsztaty Malarstwa z ODA
Ośrodek Działań Artystycznych ogłasza zapisy do udziału w Letnich Warsztatach Malarstwa.
Już prawie wakacje! MOK zaprasza na warsztaty
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza od 2 lipca (od poniedziałku do piątku) dzieci i młodzież w wieku 7 -15 lat na bezpłatne warsztaty artystyczne do Ośrodka Edukacji Artystycznej MOK i do świetlic
artystycznych.
Walentynkowy koncert w piotrkowskim MOK-u
„Dziewczyny, bądźcie dla nas dobre na wiosnę”, „Kaziu, zakochaj się”, „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”, czy „Samba przed rozstaniem” to tylko niektóre ze znanych polskich piosenek, jakie zaprezentowali uczestnicy Warsztatów Piosenki Aktorskiej w trakcie walentynkowego koncertu, który odbył się w środę 14 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury. Młodzi artyści zaśpiewali łącznie dziewiętnaście piosenek. Do występu przygotowały ich instruktorki Justyna Jędrusik i Małgorzata Kowalczyk.
Za nami pierwszy tydzień ferii z MOK-iem
Warsztaty, spektakl teatralny, wycieczka - takie atrakcje zorganizowały dla dzieci świetlice artystyczne Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.
Choberki na warsztatach w ŁDK
W Łódzkim Domu Kultury odbył się doroczny Świąteczny Kiermasz Sztuki Ludowej i Rękodzieła. Wydarzeniu towarzyszyły Warsztaty Tradycyjnych Ozdób Choinkowych. W zajęciach wzięły udział dzieci uczestniczące w zorganizowanym przez gminę Grabica projekcie pod nazwą „Choberki”, skupiającym najmłodszych kontynuatorów tradycji i sztuki ludowej ziemi piotrkowskiej.
Warsztaty historyczne w piotrkowskiej komendzie
"Ostaszków, Kalinin, Miednoje 1940" to tytuł warsztatów historycznych, które odbyły się w piątek w auli Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie.
Ostatnie warsztaty Kolorowej Lokomotywy ŁDK już za nami
Piąta edycja Kolorowej Lokomotywy Łódzkiego Domu Kultury powoli dobiega końca. Spotkaniem w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi i warsztatami sztuki ludowej i rękodzieła w Bełchatowie zakończony został etap warsztatowy projektu, który realizowany był od 1 lipca 2017 roku.
Warsztaty projektowania form odzieży historycznej
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim (ul. Słowackiego 13) zaprasza w ramach projektu pt. "Piotrków Trybunalski i Opole - 800 lat - rocznica, która łączy" na kolejne spotkanie dotyczące projektowania form odzieży historycznej.
Moda przez wieki – zorganizują pokaz
W ramach projektu „Piotrków Trybunalski i Opole - 800 lat - rocznica, która łączy”, od 9 sierpnia do 29 września w OEA MOK zostaną przeprowadzone warsztaty z historii ubioru.
ODA zaprasza na warsztaty plastyczne
Ośrodek Działań Artystycznych zachęca do udziału w warsztatach plastycznych z malarstwa akwarelowego. Zajęcia odbędą się 11 sierpnia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat