Artykuły do tagu: UrzadGminy

Z niecierpliwością czekają na remont drogi
Mieszkańcy Kamocina w gminie Grabica narzekają na fatalny stan drogi biegnącej przez wieś. Ponad czterokilometrowy odcinek jest pełen głębokich dziur.
Karty usług, czyli Urząd Gminy przyjazny mieszkańcom
Masz do załatwienia ważną sprawę w urzędzie i nie wiesz, od czego zacząć? Wystarczy w Biuletynie Informacji Publicznej gminy Wola Krzysztoporska odszukać tzw. kartę usługi i sprawdzić, co po kolei należy zrobić. Na stronie dostępne są także wzory potrzebnych wniosków.
Powstało przedszkole w dworku w Szydłowie
W wyremontowanym dworku w Szydłowie powstało niepubliczne przedszkole. Władze gminy Grabica użyczyły budynek stowarzyszeniu "Przyjazny Kąt". Koszt inwestycji to 1 mln 200 tys zł.
Nowe garaże dla policjantów z Grabicy
Komisariat Policji w Grabicy ma już nowe garaże na radiowozy. W ramach kilkuletniej inwestycji wykonano także ogrodzenie, parking i chodnik. Koszt inwestycji to 151 tys zł. Pieniądze zostały przekazane przez Urząd Gminy Grabica.
Jest praca w Urzędzie Gminy w Woli Krzysztoporskiej
Można się wiele nauczyć i zdobyć bezcenne doświadczenie. W Urzędzie Gminy w Woli Krzysztoporskiej pracują nie tylko etatowi pracownicy, ale i stażyści, osoby zatrudnione w ramach robót publicznych czy na zastępstwo. Dla kolejnych jest teraz szansa na pracę.
Ruszył remont Urzędu Gminy w Woli Krzysztoporskiej
Docieplenia ścian, remont dachu, solary i piec na biomasę. Budynek Urzędu Gminy przy ul. Kościuszki w Woli Krzysztoporskiej nie tylko będzie wyglądał zupełnie inaczej, ale będzie też znacznie oszczędniejszy w eksploatacji. Na termomodernizację budynku gmina uzyskała dofinansowanie ze środków unijnych w ramach projektu „Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w gminie Wola Krzysztoporska poprzez ich termomodernizację”.
Wkrótce ruszy bezpłatny system powiadomień SMS
Urząd Gminy w Woli Krzysztoporskiej uruchamia bezpłatny system powiadomień SMS. To w tej chwili najszybszy i najpewniejszy sposób dotarcia z informacją do jak największej liczby osób.
Kradła pieniądze Urzędu Gminy?
Aż 60 zarzutów kradzieży prawie 250 tysięcy złotych usłyszała 56-letnia kobieta. Policjanci z komisariatu w Paradyżu zatrzymali mieszkankę gminy Żarnów. Kobiecie zarzucono kradzież pieniędzy należących do Urzędu Gminy w Żarnowie.
W Woli Krzysztoporskiej też ostatkowo
Turoń, Diabeł, Śmierć, Państwo Młodzi, Staruszka, a nawet przedstawicielka służby zdrowia – grupa przebierańców w takim właśnie składzie odwiedziła w ostatni dzień karnawału Urząd Gminy w Woli Krzysztoporskiej.
Piorun zabił krowy. Kto pomoże mieszkańcom Milejowa?
Kilka sztuk bydła zginęło po uderzeniu pioruna podczas jednej z ostatnich burz, które przeszły nad Milejowem w gminie Rozprza. Poszkodowani hodowcy próbowali uzyskać pomoc w Urzędzie Gminy, jednak jak się okazało bezskutecznie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat