Artykuły do tagu: Urzad

8 milionów zł dofinansowania dla Sulejowa
Gmina Sulejów otrzymała 8 milionów zł dofinansowania na budowę przyszkolnego basenu oraz hali sportowej.
Łódzki Dom Kultury po raz szósty podsumował Kolorową Lokomotywę
Wielkim finałem zorganizowanym w Łódzkim Domu Kultury zakończyła się szósta edycja projektu Kolorowa Lokomotywa Na zielonym szlaku 2018, skierowanego do dzieci z województwa łódzkiego. Rozstrzygnięto 3 główne konkursy – fotograficzny, plastyczny i tkania gobelinu. Przyznano 9 nagród głównych i 100 wyróżnień.
75 mln zł na pożyczki dla przedsiębiorców na modernizacje nieruchomości
W Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi w czwartek podpisano umowy z pośrednikami finansowymi dla wdrażania „Pożyczki na Modernizację Nieruchomości” dla firm prowadzących swoją działalność na terenie województwa łódzkiego.
ONR wykreślony z grona partnerów Pikniku Niepodległościowego
Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych skrytykował piotrkowski magistrat za umieszczenie na plakacie promującym sobotni Piknik Niepodległości loga Obozu Narodowo-Radykalnego. W czwartek logo z plakatu zniknęło, a Urząd Miasta podkreślił, że ta organizacja nie była i nie jest w gronie współorganizatorów wydarzenia.
Na placu Litewskim jednak pojawiły się ławki
Mimo zapowiedzi urzędników piotrkowskiego magistratu, że po zakończeniu inwestycji na placu Litewskim nie będzie tam ławek, te zostały jednak zamontowane. To efekt protestu mieszkańców i naszej interwencji.
Krzysztof Chojniak faworytem bukmacherów
Jedna z firm bukmacherskich wystawiła zakłady specjalne związane z wyborami samorządowymi. Jej klienci mogą obstawiać zwycięzców wyborów samorządowych w siedmiu polskich miastach. Obok Warszawy, Łodzi, Wrocławia czy Gdańska jest też Piotrków Trybunalski.
Biało-czerwone drzewa na Cmentarnej w Piotrkowie
Chodzi oczywiście o słupki postawione w miejscach po ściętych drzewach. Niektórzy żartują, że to element obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości.
Pamiętaj o zawarciu umowy
Urząd Miasta przypomina, że 31 sierpnia br. mija termin złożenia (w celu weryfikacyjnym) ponownego wniosku o zawarcie umowy najmu z miastem na lokal mieszkalny lub socjalny.
Nie będzie tarasu widokowego na wieży ciśnień w Piotrkowie
W czwartek w Urzędzie Miasta zebrali się członkowie Komisji ds. Budżetu Obywatelskiego, którzy opiniowali wszystkie projekty. Z 15 pomysłów, 3 zostały ocenione negatywnie, a z jednego pomysłodawca zrezygnował sam. Jednym z odrzuconych projektów jest ten dotyczący zagospodarowania piotrkowskiej wieży ciśnień.
Hala Relax.  Umowa podpisana, inwestycja ruszyła
W środę projektant przebudowy hali Relax firma Kowalczyk Architekci podpisał umowę na realizację pierwszego etapu inwestycji. Wkrótce swoje podpisy na dokumencie złożą przedstawiciele miasta.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat