Artykuły do tagu: Tuszyn

Kierowcy ciężarówek ranni w wypadku na A1
Dwa samochody ciężarowe zderzyły się w czwartek ok. godz. 5.30 na trasie A1.
Zmiany na „gierkówce”. Kierowcy, bądźcie ostrożni!
Zbliża się rozpoczęcie prac na odcinku „A” autostrady A1 od węzła Tuszyn do Piotrkowa Trybunalskiego. Już podczas najbliższego weekendu sukcesywnie wprowadzana będzie organizacja ruchu, obowiązująca w I etapie budowy.
Podpisano porozumienie na budowę pierwszego odcinka autostrady A1
W poniedziałek podpisano umowę na budowę odcinka "A" autostrady A1. Spotkanie odbyło się w Dąbrowie koło Kamieńska. Odcinek o długości blisko 15,9 km od węzła Tuszyn do węzła Piotrków Trybunalski Południe jest pierwszym z czterech na terenie województwa łódzkiego, jakie zostały do wybudowania.
Wypadek motocykla na DK 91
W piątek, po godzinie 16.00, na drodze krajowej 91 w kierunku Katowic (węzeł Tuszyn), doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. W wyniku wypadku zablokowana została łącznica DK 91 na A1. Jedna osoba została ranna
Kiedy poznamy wykonawcę budowy A1?
Najpewniej dopiero 20 listopada zostaną otwarte oferty na projekty i budowę łódzkiego fragmentu autostrady A1, czyli łącznie czterech odcinków, od Tuszyna aż do granicy z województwem śląskim.
W szpitalu czy w więzieniu? Gdzie lepiej karmią?
Obiegowa opinia jest taka, że szpitale jedynie udają, że karmią pacjentów. W internecie (zwłaszcza na Facebooku) aż roi się od zdjęć coraz to bardziej obrzydliwych dań, które jedzenia zazwyczaj nie przypominają. Sprawdziliśmy, jak karmi się chorych w piotrkowskich (i nie tylko) szpitalach, ale i w Areszcie Śledczym.
Zderzenie busa i osobówki [AKTUALIZACJA]
Na krajowej dwunastce, między Tuszynem i Piotrkowem, doszło do zderzenia dwóch aut. Ranne są dwie osoby, trwają utrudnienia na trasie.
Prace na A1. Kierowcy, bądźcie ostrożni!
Na autostradzie A1 przeprowadzone zostaną we wtorek (22 sierpnia) przegląd i drobne naprawy nawierzchni betonowej.
Prace na DK 1 - znów zmieni się organizacja ruchu
Powoli dobiegają końca prace na południowej jezdni kilkusetmetrowego odcinka krajowej jedynki na wysokości Wodzinka. Już za kilka dni drogowcy przeniosą się na nitką prowadzącą w kierunku Łodzi, co wiąże się z kolejnymi zmianami w organizacji ruchu. Te nastąpią już 1 sierpnia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat