Artykuły do tagu: Telefony

Telefony w Urzędzie Miasta już działają!
Po wielu tygodniach wreszcie można dodzwonić się do budynków Urzędów Miasta przy Pasażu Rudowskiego i Szkolnej. Systematycznie mają być wznawiane połączenia w kolejnych jednostkach podlegających magistratowi.
Wola Krzysztoporska: Sołtysi mają służbowe telefony
Oficjalne przekazanie nowych telefonów komórkowych 43 sołtysom z gminy Wola Krzysztoporska odbyło się kilka dni temu podczas cokwartalnego spotkania z władzami samorządowymi.
Telefony w piotrkowskim magistracie niedługo znów będą czynne
Trwają prace związane z przywróceniem telekomunikacji w Urzędzie Miasta w Piotrkowie Trybunalskim. Jest szansa, że niebawem sytuacja związana z wyłączonymi numerami wróci do normy i wszyscy, którzy chcą swoją sprawę załatwić telefonicznie znów będą mieli taką możliwość.
Czy abonament nadal się opłaca?
Rynek telekomunikacyjny zmienia się cały czas, jak w kalejdoskopie i bardzo trudno na nim nadążyć. Od ciągłych premier topowych modeli telefonów po coraz to nowe oferty składane przez dostawcę internetu i sieci komórkowej jesteśmy zasypywanie pojęciami, których nie do końca rozumiemy i zazwyczaj nie zadajemy sobie trudu, by to zmienić. Przyjrzyjmy się jednak tematowi od kuchni i sprawdźmy to, co dla nas, jako konsumenta zazwyczaj najważniejsze – opłacalność.
HomTom HT10 – smartfon ze skanerem tęczówki oka
Jeszcze kilka lat temu zabezpieczenie biometryczne w postaci skanera linii papilarnych wydawało się być rozwiązaniem na miarę XXI wieku. Okazuje się, że technologia rozwija się szybciej niż można by się spodziewać – już dziś na rynku można znaleźć smartfon wyposażony w skaner tęczówki oka. Co więcej, kosztuje on mniej niż 1200 złotych.
Nastolatki kradły telefony w szkole?
5 lutego dyżurny policji otrzymał informację, iż w jednej z tomaszowskich szkół z niezamkniętej szatni w czasie trwania lekcji wf-u zostały skradzione 3 telefony komórkowe, różnych marek, których wartość została oszacowana na łączną kwotę ponad 1000 złotych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat