Artykuły do tagu: Spala

ABW w Spale. Jeden ze sportowców mógł mieć powiązania terrorystyczne?
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego wkroczyła na teren Centralnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale. Według naszych nieoficjalnych informacji, agenci ABW sprawdzali czy jeden z zawodników mógł mieć jakieś powiązania terrorystyczne.
Śmierć po uderzeniu w słup
33-letni kierowca opla corsa na łuku drogi zjechał z jedni i uderzył w słup trakcji elektrycznej. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zginął na miejscu.
Prezydent Duda jednak przyjedzie do Spały
Prezydent elekt Andrzej Duda przyjedzie do Spały na Dożynki Prezydenckie, które odbędą się 12 i 13 września. Zabiegał o to m.in. Marcin Witko, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego.
Piotrkowscy harcerze spotkali się z Anną Komorowską
W Spale, w pierwszym dniu Dożynek Prezydenckich, piotrkowscy harcerze, uczestniczący w projekcie "Kolorowa Lokomotywa" Łódzkiego Domu Kultury, spotkali się z Pierwszą Damą RP Anną Komorowską.
Prezydent nie miał nic przeciwko Piersiom
Piersi będą gwiazdą tegorocznych Dożynek Prezydenckich w Spale. Impreza, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie dwudniowa. W sobotę do Spały zawita pierwsza dama Anna Komorowska, w niedzielę dołączy do niej prezydent Bronisław Komorowski.
Przegląd Orkiestr Strażackich odbędzie się w Spale 6 lipca. Prezentować będę się orkiestry z powiatu tomaszowskiego.
09.05.2014 09:31
Kadra trenuje w Spale
Siatkarze reprezentacji Polski przebywają aktualnie na zgrupowaniu w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. W internecie można zobaczyć już pierwsze zapowiedzi filmu "Drużyna".
Wiadomo już kiedy dokładnie odbędą się tegoroczne spalskie dożynki.
Wypadek na drodze do Spały
29 września o godzinie 6:30, w Spale na ulicy Wojciechowskiego doszło do wypadku drogowego.
Komitet Honorowy i Organizacyjny serdecznie zapraszają na Dożynki Prezydenckie Spała 2013 pod honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. Korowód dożynkowy z chlebem i wieńcami z 16 województw zawita do Spały po raz kolejny 14 i 15 września.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat