Artykuły do tagu: Soltysi

Wola Krzysztoporska: Sołtysi mają służbowe telefony
Oficjalne przekazanie nowych telefonów komórkowych 43 sołtysom z gminy Wola Krzysztoporska odbyło się kilka dni temu podczas cokwartalnego spotkania z władzami samorządowymi.
O funduszu sołeckim i dożynkach z sołtysami w gminie Wola Krzysztoporska
Czy sołectwa chcą dysponować własnym funduszem, gdzie odbędą się tegoroczne dożynki, jak będzie funkcjonował w gminie program „Rodzina 500 plus” – o tym wszystkim mówiono podczas spotkania z sołtysami z terenu gminy Wola Krzysztoporska.
W pięciu sołectwach gminy Gorzkowice, a konkretnie Cieszanowice, Grabostów, Kotków, Sobaków i Sobakówek, zmienili się sołtysi.
O Unii, ubezpieczeniach i ochronie roślin
Prawie 100 sołtysów wzięło udział Forum Sołtysów Ziemi Piotrkowskiej w organizowanym przez starostę powiatu piotrkowskiego Stanisława Cubałę.
Ubezpieczenia zdrowotne rolników, możliwości pozyskiwania środków unijnych na małe projekty w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz kontrole w zakresie stosowania środków ochrony roślin to tematy organizowanego Forum Sołtysów Ziemi Piotrkowskiej.
Kolektory słoneczne, nowy dyrektor MZK i planowane inwestycje. W sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Rozprzy odbyło się, jak w każdą pierwszą środę miesiąca, zebranie sołtysów z terenu gminy Rozprza.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat