Artykuły do tagu: Skate

Znamy pierwszych piotrkowskich mistrzów BMX i Skate
W niedzielę 20 maja na terenie skateparku przy Al. Sikorskiego odbyły się I Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego Skate i BMX. W imprezie wzięło udział kilkunastu naprawdę utalentowanych zawodników, którzy zaprezentowali widzom swoje umiejętności.
Skaterzy w niedzielę zawładną Piotrkowem
I Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego Skate i BMX rozpoczną się w niedzielny poranek na terenie skate parku przy ul. Belzackiej 106 przyjmowaniem kart zgłoszeniowych do zawodów, ale również do szkółki BMX i Skate, która wystartuje o 10.00. Na uczestników, którzy zaprezentują się najlepiej czekają nagrody.
Skate Park w Piotrkowie prawie gotowy
Wkrótce zmodernizowany Skate Park zostanie udostępniony młodzieży. Obecnie trwają ostatnie prace porządkowe.
Skatepark nadal bez wykonawcy
Drugi przetarg na modernizację piotrkowskiego skateparku został unieważniony. Najkorzystniejsza oferta przewyższała kwotę przeznaczoną na realizację tego zadania.
Przetarg na skatepark po raz drugi
Miał być otwarty najpóźniej 30 listopada, ale w pierwszym przetargu nie wyłoniono wykonawcy. Chodzi o piotrkowski skatepark. Urząd Miasta ogłosił drugi przetarg, a przebudowany obiekt ma być gotowy wiosną przyszłego roku.
Nowy skatepark dopiero w listopadzie
Najpóźniej 30 listopada zostanie oddany przebudowany skatepark przy ulicy Belzackiej. W tej sprawie został ogłoszony przetarg - oferty można składać do 14 września.
Nie można korzystać z piotrkowskiego skateparku
Idzie wiosna, a piotrkowski skatepark przy ul. Belzackiej jest zamknięty.
Naprawią piotrkowski skatepark
42 tysiące złotych przeznaczy w tym roku piotrkowski magistrat na remont skateparku.
Na deskach potrafią latać
W niedzielę (30 czerwca) na piotrkowskim skateparku przy ul. Belzackiej odbyły się “Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego na rolkach i deskorolkach.
60 tysięcy na bezpieczeństwo w skateparku
Skatepark w Piotrkowie będzie ogrodzony i monitorowany.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat