Artykuły do tagu: Samobojca

Uratowali piotrkowianina, który chciał utopić się w Bugaju
27-letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego próbował utopić się w jeziorze Bugaj. Policję o zdarzeniu powiadomił brat desperata.
Osiedle Wyzwolenia: 49-latek chciał powiesić się na przewodzie elektrycznym
Funkcjonariusze z piotrkowskiej komendy policji uratowali 49-letniego desperata. Mężczyzna powiesił się na klatce schodowej w bloku na os. Wyzwolenia. Policjanci w ostatniej chwili odcięli niedoszłego samobójcę.
Chciał wysadzić blok w powietrze
Prawdopodobnie zarzut sprowadzenia katastrofy budowlanej usłyszy 37-letni mężczyzna, który w poniedziałek wieczorem przeciął wąż doprowadzający gaz do kuchenki i groził, że wysadzi blok w powietrze. Konieczna była ewakuacja mieszkańców budynku przy Piastowskiej w Piotrkowie. W sumie swoje mieszkania opuściło 30 osób.
Powiedział, że wszedł na słup trakcji elektrycznej i za chwilę skoczy
Zadzwonił na policję, żeby poinformować, że chce popełnić samobójstwo. Telefon uruchomił szereg działań, w efekcie udało się uratować 32-letniego bełchatowianina, który chciał targnąć się na swoje życie, bo rozstał się z dziewczyną.
Kurczowo trzymał się szyn kolejowych. Pomoc przyszła w ostatniej chwili
Wolborscy dzielnicowi uratowali mężczyznę, który próbował popełnić samobójstwo. Do zdarzenia doszło w okolicach torów kolejowych w pobliżu Michałowa.
Miał myśli samobójcze, rozbijał szyby
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który uszkodził cztery szyby w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Tomaszowa. Właściciel wycenił straty na 5 tysięcy złotych.
Rozstał się z dziewczyną, chciał się zabić
Zamierzał popełnić samobójstwo, wcześniej jednak postanowił powiadomić o tym (SMS-em) swoją byłą dziewczynę. To uruchomiło szereg działań, w efekcie których policjanci uratowali niedoszłego samobójcę.
Zabarykadował się w pokoju i próbował odebrać sobie życie
41-letni tomaszowianin próbował odebrać sobie życie. Policjanci niemal w ostatniej chwili odcięli przywiązany do klamki i szyi desperata pasek.
Siedział na parapecie i rzucał butelkami
Dzięki szybkiej interwencji policjantów z piotrkowskiej Komendy udało się uratować 41-letniego mężczyznę, który próbował odebrać sobie życie.
Kolejna desperatka uratowana dzięki szybkiej akcji policjantów
Dzięki sprawnej akcji policjantów z Bełchatowa szybko udało się odnaleźć 57-letnią kobietę, która podjęła próbę samobójczą.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat