Artykuły do tagu: Rada

3 godziny temu, 12:32
Alternatywny skład Rady Miasta
Wiemy już kto będzie radnym w kadencji 2018-2023. Metoda D’Hondta stosowana do podziału mandatów w polskim systemie wyborczym spowodowała, że w piotrkowskiej RM nie znalazły się osoby, które uzyskały bardzo dobry wynik. Są natomiast zwycięzcy kandydaci, których nie poparło nawet 200 wyborców.
Wyniki wyborów do Rady Miasta Piotrkowa. Sprawdź, ile głosów zdobył Twój kandydat!
Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała już wyniki wyborów do Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Poniżej przedstawiamy liczbę głosów, jakie zdobyli poszczególni kandydaci w czterech okręgach wyborczych miasta.
Znamy skład nowej Rady Miasta w Piotrkowie Trybunalskim!
Dziewięcioro radnych wprowadził do Rady Miasta komitet Krzysztofa Chojniaka Razem dla Piotrkowa. Siedmioro radnych będzie mieć z kolei Prawo i Sprawiedliwość. To wstępne wyniki wyborów do RM.
Sprawdź, kto dostał się do Rady Powiatu Piotrkowskiego!
Znamy wyniki wyborów do Rady Powiatu Piotrkowskiego. Ośmioro radnych wprowadziło Prawo i Sprawiedliwość. Na drugim miejscu pod względem liczby mandatów znalazł się komitet Polskiego Stronnictwa Ludowego, który wprowadzi do Rady 6 osób.
Znamy nowe składy wszystkich rad miast i gmin w powiecie piotrkowskim
Poznaliśmy już cząstkowe wyniki wyborów na prezydentów, burmistrzów i wójtów w naszym regionie. Od rana spływają do nas także pozostałe rozstrzygnięcia. Wiemy już, kto w nowej kadencji zasiądzie w radach gmin naszego powiatu.
Sprawdź na kogo możesz głosować w swoim okręgu
Przedstawiamy pełną listę kandydatów na Radnego Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Zobacz na kogo w swoim okręgu możesz oddać głos w niedzielnych wyborach samorządowych.
Są wyniki kontroli w MZK w Piotrkowie
Wszystkie zarzuty wysunięte przez pracownika Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego pod adresem prezesa miejskiej spółki nie potwierdziły się – to jedyny wniosek z kontroli, którą w Zakładzie przeprowadziła Rada Nadzorcza.
Akrobaci i cyrkowcy wzbudzili aplauz publiczności
Licznie zresztą zgromadzonej, dla wielu osób, które podziwiały występy uczestników Ogólnopolskiego Festiwalu Grup Cyrkowych i Akrobatycznych Estrada – Sulejów 2018, zabrakło miejsc siedzących. W hali sportowej w Witowie Kolonii odbyło się w sumie 21 pokazów.
Solidarny Piotrków pokazał się mieszkańcom
STOP tajemnicom i szantażom politycznym. Tak dla jawności życia publicznego w mieście – mówi Krzysztof Kozłowski, kandydat na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego, który w czwartek w Rynku Trybunalskim wraz z członkami Komitetu Wyborczego Wyborców Solidarny Piotrków zorganizował konferencję prasową.
Sesja Rady Powiatu. Ostatni raz w tym składzie
Choć w tej kadencji radni powiatu piotrkowskiego jeszcze się zbiorą to już bez przewodniczącej Pauliny Dziadczyk. Podczas piątkowej sesji zdecydowano bowiem o wygaśnięciu jej mandatu w związku z objęciem funkcji dyrektora Zespołu Szkół Rolniczych w Bujnach (jednostki podległej powiatowi). Poza tym radni wysłuchali m.in. informacji o stanie dróg.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat