Artykuły do tagu: Prad

Ile płacimy za prąd w Polsce?
Bez prądu funkcjonowanie we współczesnym świecie jest praktycznie niemożliwe – od przechowywania żywności, ładowania telefonów, pracy przy komputerze, oglądania filmu w kinie, po podróże samochodami elektrycznymi – wszędzie towarzyszy nam prąd. Prąd – luksus, za który płacimy.
Nie będzie prądu w Urzędzie Skarbowym w Piotrkowie
W najbliższy piątek, 1 czerwca w Urzędzie Skarbowym w Piotrkowie nastąpi przerwa w dostawie prądu. Pracownicy nie będą mieli dostępu do systemu informatycznego, przez co nie będzie można sprawdzić danych podatników czy wystawić zaświadczeń. Usterka ma występować w godzinach 7 - 15.
Odwołali prace ze względu na mróz
Mamy dobrą wiadomość m.in. dla mieszkańców ul. Witosa w Piotrkowie, gdzie PGE zaplanowało na dziś wyłączenie prądu. Ze względu na mróz, prace zostały odwołane.
Nie żyje Ingvar Kamprad, założyciel sieci IKEA. Miał 91 lat
Jeden z najbardziej wpływowych przedsiębiorców branży meblowej ostatnich dziesięcioleci odszedł dziś w spokoju w swoim domu w Smalandii. Jego działalność pozwoliła rozwinąć się wielu regionom na całym świecie. Mieszkańcom powiatu piotrkowskiego zawsze będzie się kojarzył z Jarostami.
Aż 45 razy od czwartku do piątkowego poranka wyjeżdżała piotrkowska straż pożarna. Interwencje miały związek, rzecz jasna, z pierwszym w sezonie atakiem zimy. W wielu gospodarstwach w powiecie nadal nie ma prądu i, co gorsza, jego dostawy zostaną wznowione dopiero jutro.
Orkan Grzegorz. Dostawy prądu w regionie wznowione
W niedzielę informowaliśmy o dość łagodnym przebiegu orkanu Grzegorz w naszym regionie. Gospodarstwa, dachy i domy nie uległy zniszczeniom, większość zgłoszeń dotyczyła powalonych drzew czy słupów energetycznych. To oczywiście, wiąże się ze wstrzymaniem dostaw prądu - jeszcze w poniedziałek wszystkie z nich mają zostać usunięte.
W mieście i powiecie wszyscy mają już prąd? [AKTUALIZACJA]
Jak zapewniają przedstawiciele PGE, w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim prąd popłynął już do wszystkich gospodarstw. Prądu może nie być jeszcze w niektórych miejscach w Bełchatowie i powiecie bełchatowskim. Wielu słuchaczy Strefy FM skarżyło się, że przez kilka dni po przejściu orkanu Ksawery nie mogli dodzwonić się na 991, ani żaden inny numer telefonu.
07.10.2017 09:44
Kiedy włączą prąd?
Wielu piotrkowian i mieszkańców powiatu piotrkowskiego nadal nie ma prądu, zniszczenia, jakie spowodował orkan "Ksawery" są na tyle poważne, że oprócz ekip technicznych PGE Dystrybucja, przy usuwaniu awarii pracują również energetycy firm zewnętrznych.
Jak napisać wniosek o odszkodowanie za brak prądu?
Odbiorca energii elektrycznej ma prawo zażądać wypłaty odszkodowania od firmy energetycznej za szkody powstałe w wyniku braku dostaw prądu. Jak wnioskować o wypłatę pieniędzy?
Kilkadziesiąt tysięcy gospodarstw bez prądu
Intensywne opady śniegu i silny wiatr spowodowały liczne awarie sieci energetycznych, z którymi zmagają się mieszkańcy m.in. gmin Gorzkowice i Sulejów, a także powiatu radomszczańskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat