Artykuły do tagu: Porodowka

Znieczulenie na życzenie na piotrkowskiej porodówce
Znieczulenie przy porodzie nie jest przywilejem, ale prawem każdej kobiety. Tę zasadę stosuje się od kilku dni na porodówce w Piotrkowie. Dlaczego dopiero teraz, skoro prawo rodzącej do znieczulenia zostało wprowadzone już w 2015 roku?
Na Rakowskiej zamykają porodówkę!
Z powodu problemów kadrowych w szpitalu przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie zamykają porodówkę. Komunikat w tej sprawie szpital wydał dziś – w Dzień Dziecka.
Facet przy porodzie? Kobieto, zastanów się!
Drogie panie, dobrze zastanówcie się nad wyborem osoby, która będzie z wami przy porodzie. Nie zawsze bowiem wybór jest trafny. Nie zdziwcie się, jeśli przyszły tata, zamiast trzymać was za rękę, będzie liczył samochody przejeżdżające przez Rakowską albo pisał SMS-y.
Obejrzały porodówkę, poznały oddziałowe
Panowie, czy wiecie, że wioząc żonę (dziewczynę, partnerkę) do porodu, macie prawo pędzić do szpitala na światłach awaryjnych i używać sygnałów dźwiękowych? - tego i wielu innych ciekawych dla przyszłych rodziców rzeczy dowiedzieli się ci, którzy uczestniczyli w dniu otwartym zorganizowanym dziś na położnictwie w szpitalu przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie.
Będziesz rodzić w Piotrkowie? Sprawdź, w jakich warunkach
Kolejne dni otwarte na Oddziale Noworodków i Położniczo-Ginekologicznym organizuje szpital przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie.

fot. szpital
Porodówka przy ul. Roosevelta nie jest zagrożona
Porodówka w szpitalu przy ul. Roosevelta w Piotrkowie nie zawiesi swojej działalności - zapewnił we wtorek radnych Rady Powiatu Piotrkowskiego Janusz Tamilla, p.o. dyrektora tej placówki, który zaprzecza pojawiającym się pogłoskom.
Urodzisz na Rakowskiej, sesję fotograficzną dostaniesz w prezencie
Każda kobieta, która zdecyduje się na poród w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie, otrzyma tzw. pakiet upominkowy. Co się w nim znajdzie?
Można już rodzić w Bełchatowie – po europejsku
W szpitalu im. Jana Pawła II w Bełchatowie zakończył się remont kompleksu ginekologiczno-położniczego, oddziału neonatologicznego a także traktu porodowego, pomimo że ten ostatni remontowany był w 2009 roku.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat