Artykuły do tagu: Porady

Jak osiągnąć niezależność finansową? Poznaj wskazówki, które Ci to ułatwią
Dla wielu osiągnięcie niezależności finansowej i przejście na wcześniejszą emeryturę wydaje się mrzonką. Piękną, ale niemożliwą do osiągnięcia. Tymczasem istnieją przykłady osób, które dzięki ciężkiej pracy i dyscyplinie finansowej osiągnęły niezależność jeszcze przed 40. Dziś podpowiemy, jak można zbliżyć się do tego celu.
Bezpłatna pomoc prawna także w 2018 roku
W Sulejowie, Rozprzy, Wolborzu i w siedzibie Starostwa Powiatowego w Piotrkowie w 2018 roku mieszkańcy powiatu piotrkowskiego będą mogli skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej.
W jaki sposób łatwo nakleić fototapetę?
Wydawać by się mogło, że samodzielne klejenie fototapety jest bardzo prostą czynnością, która nikomu ni powinna sprawiać najmniejszych problemów. Tymczasem, wiele osób nie bardzo wie od czego zacząć i właśnie dla nich tworzymy ten poradnik. Zarazem uprzedzamy, że naprawdę nie ma tutaj nic szczególnie skomplikowanego i każdy przy odrobinie samozaparcia będzie sobie w stanie poradzić.
Kolizja na drodze i co dalej?
Co robić, gdy jesteśmy uczestnikiem kolizji drogowej? Czy zawsze trzeba wzywać policję? Czy można przestawić utrudniające ruch samochody? A jeśli nie można tego zrobić, to jak je prawidłowo zabezpieczyć? Jak właściwie oznakować miejsce zdarzenia? - piotrkowska policja udziela praktycznych porad.
Leszek Józefacki:
Podobno połowa mieszkańców Piotrkowa jest chora, przeziębiona lub co najmniej niedomaga. Nawet jeśli jest w tym sporo przesady, to... pewnie nie tak znowu wiele.
W Piotrkowie od 1 stycznia 2016 roku ruszą 3 punktu z bezpłatną pomocą prawną. Sejm zobowiązał bowiem gminy do świadczenia takiej pomocy swoim mieszkańcom.
Jesienne osłabienie – jak sobie z nim radzić
Jesień w pełni, a wraz z nią dopada nas jesienne przemęczenie. Kończą się zapasy słonecznej energii zgromadzonej latem. Sezonowych owoców też jest już coraz mniej. Co zrobić ,by w krótkim czasie poczuć się lepiej? Podajemy kilka skutecznych sposobów na pokonanie jesiennej chandry.
Na wygląd trzeba zapracować...
Kobiety, które mają trzydzieści lat wyglądają podobnie, te, które liczą sobie czterdzieści – już niekoniecznie... Na wygląd trzeba zapracować. Głównymi grzechami pań są: używanie kremów od czasu do czasu i to najczęściej przypadkowych – może być mamy lub ciotki, niezmywanie makijażu, palenie papierosów, złe nawyki żywieniowe, opalanie.
Prokuratorzy będą udzielać porad
Jeśli jesteś osobą pokrzywdzoną przestępstwem, skorzystaj z bezpłatnej informacji prawnej i bezpłatnych konsultacji psychologicznych.
Wiosna w pełni. Zacznij biegać!
Wiosna w pełni, na dworze coraz cieplej i wielu z nas zaczyna planować ruch na świeżym powietrzu. Jednym z pomysłów, najprostszym, najtańszym i coraz bardziej popularnym jest bieganie. Jak przygotować się do biegu, by uniknąć kontuzji i czerpać radość z tego sportu, doradza mgr fizjoterapii Piotr Drząszcz z Piotrkowa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat