Artykuły do tagu: Odwolanie

Komendant PSP w Piotrkowie odwołany
Młodszy brygadier Mariusz Wojcieszko odwołany ze stanowiska komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim. Funkcję tę pełnił jedynie przez kilka tygodni.
Za ustawkę kiboli zapłacił zastępca
Zastępca łódzkiego komendanta wojewódzkiego policji ds. prewencji insp. Dariusz Walichnowski odwołany ze stanowiska. Ma to związek z ustawką kiboli na A1, do której doszło kilka dni temu.
Będzie referendum w sprawie odwołania prezydenta?
Czy w Bełchatowie dojdzie do referendum w sprawie odwołania obecnej prezydent miasta Marioli Czechowskiej? Być może tak, bo niektóre organizacje działające w mieście zapowiedziały złożenie takiego wniosku.
Radni nie odwołali starosty
Uśmiech z twarzy starosty bełchatowskiego Szczepana Chrzęsta nie schodził niemal przez całą sesję Rady Powiatu Zadowolona mina świadczyła, że nie martwi się o swój los, i …. nie pomylił się!
Czy Piotrków będzie musiał oddać część dotacji?
Do stycznia przedłużona została ocena odwołania, które miasto Piotrków złożyło do Ministerstwa Rozwoju Regionalnego w sprawie nieprawidłowości jakie wykryto w projekcie modernizacji oczyszczalni ścieków.
Będzie referendum w sprawie odwołania prezydenta
Na 15 września Komisarz Wyborczy wyznaczył termin referendum w sprawie odwołania Krzysztofa Chojniaka z funkcji prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego przed upływem kadencji. Głosowanie potrwa od 7.00 do 21.00.
Będzie referendum w sprawie odwołania wójta
Mieszkańcy gminy Ręczno zdecydują o przedterminowych wyborach jeszcze przed wakacjami.
Narodowy Fundusz Zdrowia w Łodzi oddalił skargę bełchatowskiego szpitala w sprawie kontraktu na działanie pogotowia ratunkowego na tym terenie.
Dyrektor szpitala w Radomsku został odwołany. Jak się okazało szpital stracił płynność finansową.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat