Artykuły do tagu: Miss

Potrójny atak na koronę miss
Są do siebie bardzo podobne i świetnie się z tym czują. Joanna, Aleksandra i Małgorzata Gotner, czyli trojaczki z Tomaszowa Mazowieckiego już za nieco ponad dwa miesiące powalczą w wyborach Miss Polonia Województwa Łódzkiego. Nam opowiedziały o konkursie, ale również o drobnych szkolnych przekrętach i sprawdzaniu potencjalnych partnerów.
Piotrkowianka została Miss Ziemi Łódzkiej Nastolatek
Uczennica ZSP nr 5 w Piotrkowie (Ekonomik) Roksana Dudkiewicz została Miss Ziemi Łódzkiej Nastolatek 2017. Piotrkowianka tytuł odebrała podczas okolicznościowej gali w Łodzi.
Piotrkowianka finalistką w konkursie Miss Polonia!
Piotrkowianka Angelika Stępień znalazła się w gronie 20 finalistek konkursu Miss Polonia.
Wolborzanka czwartą wicemiss Polonia w województwie
Marlena Michalczyk z Wolborza została czwartą Wicemiss Polonia Województwa Łódzkiego.
Konkurs o tytuł najpiękniejszej odbył się w łódzkiej Manufakturze.
Piotrkowianki walczą o tytuł Miss Polski Internautów. Głosujcie!
Dwie piotrkowianki Angelika Stępień i Aleksandra Adamczyk biorą udział w wyborach Miss Polski 2015, a póki co mają szansę wygrać tytuł Miss Polski 2015 Internautów. Każde oddane głosy w sobotę i w niedzielę (do godziny 19) zwiększają ich szanse. Prosimy o wsparcie!
Piotrkowianka Miss Polonia Województwa Łódzkiego
Podczas wyborów Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2015, które odbyły się w Opocznie I miejsce zajęła Angelika Stępień z Piotrkowa.
Za tydzień poznamy Miss Województwa Łódzkiego 2015
W przyszłą sobotę (27 VI) w Opocznie odbędzie się jubileuszowa 10. gala finałowa konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2015. Organizatorem konkursu jest Agencja IGO-ART, a współorganizatorem Urząd Miejski w Opocznie.
Piotrkowianka walczy o tytuł Miss Publiczności
Trwa jubileuszowa, X edycja konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2015. O tytuł Miss Publiczności walczy piotrkowianka, Angelika Stępień.
Jedyna taka... Julita Kuczkowska!
- Jeden ze znajomych, po dłuższym czasie powiedział mi, że dopóki mnie nie poznał miał inne zdanie na temat osób niepełnosprawnych. Wcześniej uważał, że takie osoby nie mają nic do powiedzenia, że nic w życiu nie robią. Dopiero znajomość ze mną pokazała mu, że jestem taka sama jak inne kobiety, a wózek mnie nie definiuje - mówi Julita Kuczkowska, kandydatka w konkursie Miss Na Wózku.
Mieszkanka Gorzkowic w finale Miss Polski Nastolatek Ziemi Łódzkiej
W tegorocznym finale Miss Polski Nastolatek Ziemi Łódzkiej znalazła się mieszkanka Gorzkowic Ania Korycińska.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat