Artykuły do tagu: Mierzyn

Festyn Rodzinny w Mierzynie
Na czwarty Festyn Rodzinny zapraszają Koło Gospodyń Wiejskich i OSP w Mierzynie. Impreza odbędzie się w niedzielę 22 lipca na placu Ochotniczej Straży Pożarnej.
Pijany wjechał do rowu. Jedna osoba nie żyje
Jedna osoba zginęła, dwie zostały ranne - w tym dziecko - w wypadku, do którego doszło w środę około godziny 13:00 w okolicach Mierzyna (gmina Rozprza).
„Pudzian” rozruszał publiczność w Mierzynie
Mariusz „Pudzian” Pudzianowski oraz zespół Defis są gwiazdami tegorocznego Festynu Rodzinnego, zorganizowanego w Mierzynie m.in. przez strażaków z tamtejszej jednostki OSP.
Festyn Rodzinny w Mierzynie
16 lipca w Mierzynie odbędzie się 3 Festyn Rodzinny. Gościem specjalnym będzie Mariusz Pudzianowski.
14.07.2016 09:39
Moc atrakcji w Mierzynie
Już w najbliższą niedzielę w Mierzynie odbędzie się II Festyn Rodzinny.
Odwiedź świątynię w Mierzynie!
Kto i kiedy pozostawił graffiti na murze kościoła? Co wydarzyło się w 1825 roku? Czym zasłynął ks. Ignacy Bogusławski? Kim jest tajemniczy rycerz, którego nagrobek znajduje się w świątyni? Co kryje się pod świątynną posadzką? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można poznać w niedzielę, 4 października, po mszy św. o godz. 12.00 w mierzyńskim kościele.
Na pierwszy festyn rodzinny zaprasza w najbliższą niedzielę Ochotnicza Straż Pożarna w Mierzynie. Gwiazdą wieczoru będzie zespół D-Bomb.
Pieniądze na modernizację ulicy Północnej w Milejowie udało się pozyskać z Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Jak się okazuje, remont będzie kosztował mniej niż zakładano.
23.06.2014 07:36
Concordia w okręgówce
Piotrkowscy kibice raczej nie zobaczą w przyszłym sezonie piłkarskich derbów pomiędzy Polonią a Concordią. Zespół z ul. Żwirki przegrał bowiem mecz „o życie” z Mazovią Rawa Mazowiecka 1-2 w ostatniej kolejce IV ligi.
Historyczne zwycięstwo LKS Mierzyn
LKS Mierzyn odniósł historyczne zwycięstwo w IV lidze łódzkiej! Zespół Mariusza Duchnowskiego pokonał na wyjeździe Czarnych Rząśnia 1:0 (0:0). Zwycięskiego gola zdobył w doliczonym czasie gry Przemysław Jończyk z rzutu karnego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat