Artykuły do tagu: MOK

Castingi do filmów w Piotrkowie i Tomaszowie
W niedzielę, 24 lutego, w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się casting aż do trzech produkcji filmowych, w tym dwóch historycznych. Filmowcy poszukują głównie mężczyzn w wieku 16-100 lat. Prace na planach filmowych mają rozpocząć się już w marcu. Wybrani statyści będą mogli wziąć udział m.in. w zdjęciach do ekranizacji "Króla" Szczepana Twardocha.
Podczas ferii w MOK-u dzieciaki się nie nudzą
Kolorowo i radośnie było w poniedziałek w piotrkowskim Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. W ramach ferii organizowanych przez pracowników MOK uczestnicy zajęć mogli oddawać się rozmaitym pasjom jak: taniec, śpiew, teatr czy wszelkiego rodzaju aktywności plastyczne. W pozostałych świetlicach dzieci mogły wziąć udział w rozmaitych grach i zabawach.
Sukces tancerzy Let's Dance
Tancerze zespołu Let's Dance z Piotrkowa zajęli wysokie miejsca w turnieju tańca Mazovia Open 2019 w Pruszkowie.
Jak minął pierwszy tydzień ferii?
Pierwszy tydzień ferii zimowych ze świetlicami artystycznymi Miejskiego Ośrodka Kultury już za nami. Emocji było wiele, każdy dzień dostarczał nowych wrażeń. O rozwój talentów i pasji zadbali jak zawsze instruktorzy Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Koncert walentynkowy w piotrkowskim MOK-u
Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie wystąpi zespół Mayevska, w skład którego wchodzą Marysia Majewska, Seweryn Cybula, Marcin Święconek i Paweł Kwiatkowski. Koncert odbędzie się w walentynki o godzinie 19.00 w sali widowiskowej.
Artystyczny półmetek w MOK-u
Mali i nastoletni artyści, na co dzień uczestnicy zajęć tanecznych i wokalnych w Miejskim Ośrodku Kultury, zaprezentowali swoje talenty i umiejętności sceniczne podczas tegorocznej edycji piotrkowskiego „Półmetka artystycznego”. Koncert z udziałem młodych tancerzy i wokalistów odbył się 7 lutego na głównej scenie MOK. Publiczność urzekł występ najmłodszej grupy tanecznej.
Wspominali zdolnego, skromnego człowieka (AUDIO, VIDEO)
Koncert poświęcony pamięci Piotra Kudyby odbył się w piątek w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie. Zmarły 10 lat temu muzyk i kompozytor był absolwentem „Chrobrego”, twórcą i dyrektorem artystycznym bełchatowskiego Schola Cantorum Gospel Choir.
„Chciałbym już trochę zwolnić, nacieszyć się tym, co jest”  - rozmowa z Maciejem Miecznikowskim
11 stycznia zaśpiewał dla piotrkowian w Centrum Idei ku Demokracji. Po koncercie rozmawialiśmy z muzykiem: o pracy, a także o życiu. Zapraszamy na wywiad z Maciejem Miecznikowskim.
Kabaret pod Wyrwigroszem wystąpi w Piotrkowie
Pod koniec marca Kabaret pod Wyrwigroszem zawita do Piotrkowa. Satyrycy chcą zaprezentować publiczności swój najnowszy program pod nazwą "Tra Ta Ta Ta". Bilety na występ kabaretu będzie można wygrać w radiowym konkursie.
Znów pomogą Polakom z Białorusi
Na kolejny koncert charytatywny „Wschód – Zachód” zaprasza w niedzielę Miejski Ośrodek Kultury. Podczas wydarzenia znów zbierane będą pieniądze na rzecz Polaków z Białorusi.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat