Artykuły do tagu: Karambol

Opinia biegłych jest, ale śledztwo będzie przedłużone
Jest opinia biegłych w sprawie ubiegłorocznego karambolu na autostradzie A1 w okolicach Piotrkowa. Mimo to śledztwo ponownie zostanie przedłużone. Może ono potrwać do końca 2018 roku.
Nadal nie ma opinii biegłych. Śledztwo w sprawie karambolu na A1 przedłużone
Do końca października zostało przedłużone śledztwo w sprawie ubiegłorocznego karambolu na autostradzie A1. Na przełomie maja i czerwca miała być gotowa opinia biegłych, bez której dalsze prowadzenie sprawy jest niemożliwe.
Śledztwo w sprawie karambolu zawieszone
Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie zawiesiła śledztwo w sprawie karambolu na A1. 26 stycznia 2017 roku na autostradzie zderzyło się 76 samochodów, jedna osoba zginęła.
Śledztwo w sprawie karambolu trwa
Do 27 października wydłużono postępowanie wyjaśniające przyczyny powstania katastrofy w ruchu lądowym na autostradzie A1. Przypomnijmy, do zdarzenia doszło 26 stycznia na obu nitkach tej trasy.
Służby ratownicze spisały się na medal
Podsumowano działania służb ratowniczych oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego podczas karambolu na obu nitkach autostrady A1 pod Piotrkowem.
Policja szuka świadków karamboli na A1
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie oraz Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie prowadzą czynności w sprawie katastrof w ruchu drogowych, które miały miejsce 26 stycznia na obu nitkach autostrady A1. Funkcjonariusze szukają świadków tych zdarzeń.
Wszyscy kierowcy usłyszą zarzuty?
Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie rozważa postawienie zarzutów wszystkim uczestnikom karamboli, do których doszło w zeszłym tygodniu na autostradzie A1. Zderzyło się tam 76 pojazdów.
Stan poszkodowanych w karambolu stabilny
24 osoby trafiły w czwartek do szpitala wojewódzkiego przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie – to poszkodowani w karambolu, do którego doszło na A1.
Kilkanaście godzin usuwali skutki karamboli
Niemalże do północy trwało usuwanie skutków dwóch karamboli, do których doszło w czwartek na trasie A1.
Karambol na A1 okiem drona [VIDEO]
Zakończyły się działania ratownicze na miejscu karambolu na trasie A1 - w tym momencie policjanci i prokuratura prowadzą czynności służbowe.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat