Artykuły do tagu: KLZ

Co dalej z Krajową Ligą Zapaśniczą?
Wszystko wskazuje na to, że AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski nie obroni w tym sezonie mistrzostwa Polski, ponieważ z Krajowej Ligi Zapaśniczej nieoczekiwanie wycofał się tytularny sponsor, czyli Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych. Nowego nie udało się znaleźć i w tym sezonie najprawdopodobniej nie zobaczymy zmagań zapaśniczek i zapaśników w tej formule.
Pierwsza porażka mistrza i oby ostatnia
Broniący tytułu drużynowego mistrza Polski zawodnicy AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski przegrali pierwszy mecz finałowy PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej z Olimpijczykiem-Borutą Zgierz i Radom 14:18 (16:22), przy czym dwa pojedynki piotrkowianie oddali walkowerem. To była pierwsza porażka piotrkowskiej drużyny w tym sezonie. Rewanż odbędzie się 13 marca w Zgierzu.
AKS Madej Wrestling Team w finale PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej
AKS Madej Wrestling Team drugi raz z rzędu będzie walczył o złote medale PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Broniąca tytułu ekipa z Piotrkowa Trybunalskiego w półfinałowym rewanżu ponownie pokonała KS Budowlanych Łódź, tym razem 17:16. Mecze finałowe odbędą się 7 i 13 marca – w drugim spotkaniu decydującej batalii aktualni mistrzowie Polski wystąpią we własnej hali. Ich przeciwnika wyłoni piątkowe starcie Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom – AZ Supra Brokers Wrocław.
Piotrków górą podczas gali w Warszawie
4 statuetki tzw. "Pytlasów" odebrali przedstawiciele AKS Wrestling Team Piotrków podczas gali podsumowującej pierwszy sezon Krajowej Ligi Zapaśniczej w zapasach. Uroczystość odbyła się w czwartek w Warszawie.
Zawodowe zbrojne ramię AKS
W piątek w piotrkowskim Skyy Pubie odbyła się pierwsza prezentacja drużyny AKS Wrestling Team. 2 listopada wystartuje bowiem Krajowa Liga Zapaśnicza, w której drużyna z Piotrkowa będzie walczyć o zwycięstwo.
Piotrków w Krajowej Lidze Zapaśniczej
AKS Piotrków Trybunalski dołączył do KLZ czyli zawodowej ligi zapaśniczej w Polsce. W lidze walczyliby wolniacy, klasycy i kobiety. Na świecie nie było jeszcze takich rozgrywek. Prezesem KLZ został były zapaśnik Damian Fedorowicz.
Klz / AKS / Zapasy 

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat