Artykuły do tagu: Jaselka

Zapraszają na jasełka do Sulejowa
Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie zaprasza do obejrzenia widowiska słowno-muzycznego w wykonaniu zespołu wokalnego Cykady. Już w najbliższą sobotę, 6 stycznia w kościele świętego Floriana w Sulejowie. Jasełka rozpoczną się w trakcie mszy świętej o godz. 12.00.
Jasełka w Areszcie przy ul. Wroniej
Artyści z warsztatów teatralnych i muzycznych z Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentowali się w Areszcie Śledczym podczas przedświątecznego spotkania wigilijnego.
Wykonywanie kolorowych malowideł na płaskich kamieniach, maski i czapki kolędników, tworzenie lampionów ze słoików, czy odnawianie starych ozdób świątecznych, czyli „Bombowy recykling”. To wszystko będzie można zobaczyć podczas warsztatów w sali OSP w Sulejowie.
W imieniu piotrkowskich Bernardynów zapraszamy na szczególny wyjazd. Franciszkanie zachęcają do wzięcia udziału w jasełkach organizowanych co roku w Kalwarii Zebrzydowskiej przez tamtejszych kleryków.
Sulejów. Jasełka uliczne
Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie zaprasza 6 stycznia na Jasełka Uliczne.
Jasełka na wysokościach

W niedzielę (6 stycznia) mieszkańcy miasta i gminy Sulejów uczestniczyli w inscenizacji przygotowanej z okazji święta Trzech Króli.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat