Artykuły do tagu: Inowlodz

Zlikwidowali bimbrownię
Policja zlikwidowała bimbrownię na terenie gminy Inowłódz. Zabezpieczono aparaturę, blisko 2 tysiące litrów zacieru i 110 litrów gotowego specyfiku. 44-letni właściciel posesji odpowie za nielegalny wyrób alkoholu.
Wolontariusze z różnych stron świata remontują mieszkania najbardziej potrzebujących piotrkowian
Całkowicie bezinteresownie odnawiają i remontują lokale zamieszkiwane i użytkowane przez osoby najbardziej potrzebujące. Trwa Międzynarodowy Festiwal Wolontariatu "Kontakt Piotrków". To przedsięwzięcie organizowane w Piotrkowie Trybunalskim po raz drugi. Jego organizatorem jest chrześcijańska fundacja Proem.
Kolorowa Lokomotywa Łódzkiego Domu Kultury na półmetku!
5. edycja projektu "Kolorowa Lokomotywa" Łódzkiego Domu Kultury osiągnęła półmetek. 2 sierpnia grupa dzieci z Radomska w ramach projektu odwiedziła średniowieczny zamek królewski w Inowłodzu i poznała walory przyrodnicze jego okolicy. Ponadto podczas spotkania w Spalskim Parku Krajobrazowym dzieci wzięły udział w spacerze, podczas którego poznały lokalne atrakcje turystyczne oraz okazy fauny i flory.
30-latek zginął w wypadku
Kierowca volkswagena transportera - 41-letni obywatel Ukrainy zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 13 lipca o godzinie 6.10 na drodze W726 w Inowłodzu w okolicach kościoła św. Idziego.
5. edycja projektu „Kolorowa Lokomotywa – Na zielonym szlaku 2017 – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego” wyjechała w region.
Mali artyści „Kolorowej Lokomotywy” na półmetku
We wtorek dzieci z Sulejowa wzięły udział w artystyczno-ekologicznym spotkaniu w Spalskim Parku Krajobrazowym w ramach projektu ŁDK "Kolorowa Lokomotywa".
Znaleźli ciała martwych małżonków
W sobotę (17 stycznia) w jednym z domów w miejscowości Inowłódz zostały odnalezione zwłoki dwóch osób.
Region: Dwie osoby nie żyją, trzy zostały ranne
Dwie osoby nie żyją, trzy zostały ranne w wyniku wypadku, do którego doszło w nocy w powiecie tomaszowskim (przed miejscowością Inowłódz).
W miniony weekend na terenie kompleksu leśnego w miejscowości Inowłódz odnaleziono pojazd należący do zaginionego 20-letniego opocznianina.
Region: Pies został zakatowany przez 18-latka
Został zakatowany, bo bronił posesji. Do bestialskiego zabicia psa doszło wczoraj w gminie Inowłódz w powiecie tomaszowskim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat