Artykuły do tagu: Golebie

Hodowcy prezentują najlepsze okazy
40 wystawców uczestniczy w wystawie gołębi rasowych, która odbywa się w ten weekend w Moszczenicy. W hali sportowej przy ul. Spacerowej można podziwiać około 30 ras tych ptaków.
Rasowe gołębie po raz trzeci w Moszczenicy
Wystawa gołębi rasowych odbędzie się w weekend, 2-3 grudnia, w hali sportowej w Moszczenicy. To już trzecia edycja imprezy dedykowanej miłośnikom ptactwa.
800 gołębi na 800-lecie Piotrkowa
13 sierpnia odbędzie się wyjątkowy pokaz w Rynku Trybunalskim. Punktualnie o 11 zostanie wypuszczonych 800 gołębi symbolizujących jubileusz miasta.
Moszczenica: wystawa rasowych gołębi
Kilkudziesięciu wystawców i kilkaset okazów gołębi można zobaczyć na wystawie gołębi rasowych w Moszczenicy. Na dwudniowy pokaz rasowego ptactwa przyjechało blisko 60 wystawców. Pierwszy dzień wystawy już za nami.
Wystawa gołębi rasowych w Moszczenicy
Kilkudziesięciu wystawców i kilkaset okazów gołębi będzie można zobaczyć 3 i 4 grudnia 2016 roku na drugiej wystawie gołębi rasowych w Moszczenicy.
Strzelali do gołębia z pistoletu na kulki
W sobotnie popołudnie dyżurny Straży Miejskiej obsługujący monitoring zauważył na Placu Niepodległości trzech chłopaków, z których jeden strzelał z przedmiotu przypominającego pistolet do gołębia. Ptak został zraniony, a sprawcy wsiedli w Al. Kopernika do autobusu MZK, zostali zatrzymani na przystanku przy sądzie.
Niektórzy dokarmiają, inni przepędzają. Problem z gołębiami na osiedlu Słowackiego Północ
Roznoszą choroby, brudzą parapety, dachy, balkony, w dodatku są coraz bardziej bezczelne. Mowa o gołębiach, których serdecznie dość mają mieszkańcy osiedla Słowackiego Północ w Piotrkowie. Zdecydowanych działań w walce z miejskim ptactwem piotrkowianie oczekują od władz Spółdzielni.
Hodowcy gołębi na Nadzwyczajnym Zebraniu Delegatów wybrali nowego prezesa Zarządu Oddziału PZHGP w Piotrkowie Trybunalskim i uzupełnili skład zarządu oddziału.
Podsumowali działania hodowców gołębi
W sobotę, 3 listopada 2012 roku odbyło się jubileuszowe spotkanie Sekcji Hodowców Gołębi Pocztowych w Gorzkowicach.
38 delegatów z 220 członków zrzeszonych w Polskim Związku Hodowców Gołębi Pocztowych na terenie miasta i powiatu piotrkowskiego wzięło udział w dniu 20 lutego 2011 roku w Walnym Zebraniu Sprawozdawczo – Wyborczym Oddziału Piotrkowskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat