Artykuły do tagu: GOK

Moszczenica zaprasza na Słoneczny Festyn
Gwiazdą wieczoru będzie krakowska Formacja Chatelet. Spotkanie z kabaretem poprzedzi występ Mateusza Żerka i zespołu Rail. Początek w najbliższą sobotę, 11 sierpnia o godz. 17.00 w amfiteatrze w Moszczenicy.
Mistrzowski pokaz w Moszczenicy
Kiepska pogoda nie odstraszyła miłośników motoryzacji. W Moszczenicy można było podziwiać m.in. Marcina Głowackiego, mistrza świata w stuncie motocyklowym. Głowacki nazywany "Polish Ninja" zachwycił widzów niesamowitymi akrobacjami, m.in. staniem na głowie w tracie jazdy.
Tancerze z całej Polski rywalizowali w Moszczenicy
Ponad tysiąc tancerek i tancerzy z całej Polski wzięło udział w VII Ogólnopolskim Turnieju Freestyle Move It o Puchar Wójta Gminy Moszczenica.
23.05.2018 12:55
Turniej Tańca Freestyle
W najbliższą sobotę, 26 maja zapraszamy na VII Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle do Moszczenicy.
Jan Pietrzak wystąpił w Woli Krzysztoporskiej
Niemal trzygodzinny koncert przy wypełnionej po brzegi sali widowiskowej – tak wyglądało niedzielne popołudnie (6 maja) w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej, na którego deskach wystąpił Jan Pietrzak z zespołem.
Jan Pietrzak zaśpiewa w Woli Krzysztoporskiej
Koncert „Niepodległość 100+” z udziałem gwiazdy kabaretu Pod Egidą Jana Pietrzaka odbędzie się 6 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej.
Widzów zabrali na teatralny „Olimp”
Około 200 osób zgromadzonych w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej obejrzało w ubiegłą sobotę (21 kwietnia) spektakl „Olimp” w wykonaniu grupy teatralnej Dla Niepoznaki z Pabianic.
Zapraszamy do teatru, a właściwie… na Olimp
Już w najbliższą sobotę w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej kolejny spektakl w wykonaniu grupy teatralnej Dla Niepoznaki z Pabianic.
Wola Krzysztoporska: GOK zaprasza na koncert!
Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej zaprasza na koncert „Drogi Niepodległości – Żołnierze Wyklęci”.
Wola Krzysztoporska: Światowe przeboje specjalnie dla kobiet
„Światowe przeboje musicalowe i rozrywkowe” w wykonaniu Anny i Romualda Spychalskich będzie można usłyszeć podczas koncertu z okazji Dnia Kobiet, który już w najbliższą sobotę odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat