Artykuły do tagu: Ferie

Podsumowanie ferii z piotrkowskim MOK-iem
Ferie zimowe już za nami. Mimo że zimowa aura w tym roku nie była łaskawa i nie podarowała nawet odrobiny śniegu, to o potężną dawkę rozrywki dla dzieci jak co roku zadbał Miejski Ośrodek Kultury. Jak zawsze było artystycznie, kreatywnie i z pomysłem.
Będą obserwować kierowców z powietrza
By wszyscy bezpiecznie wrócili do domu z ferii zimowych, policjanci z naszego województwa będą obserwować kierowców również z powietrza. Główne szklaki komunikacyjne biegnące przez teren województwa łódzkiego monitorowane będą z pokładu policyjnego śmigłowca wyposażonego w kamerę.
Ferie zimowe w gminie Grabica
W czasie zimowych ferii najmłodsi mieszkańcy gminy Grabica mogą uczestniczyć w wielu zajęciach organizowanych w szkołach, choć nie tylko. Szkoła Podstawowa w Szydłowie na drugi tydzień ferii proponuje zajęcia sportowe SKS - od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 - 14.00.
08.02.2018 10:31
Zwiedzali sale pałacowe
Wszyscy, którzy 7 lutego pojawili się w piotrkowskim Muzeum, mieli okazję zwiedzić (za darmo) sale pałacowe. Spotkanie, zorganizowane w ramach akcji Zima, zakończono warsztatami artystycznymi dla najmłodszych uczestników.
Za nami pierwszy tydzień ferii z MOK-iem
Warsztaty, spektakl teatralny, wycieczka - takie atrakcje zorganizowały dla dzieci świetlice artystyczne Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.
Ferie z piotrkowskim Muzeum
W ramach akcji Zima 2018 Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowało warsztaty edukacyjno-plastyczne. Uczestniczące w nich dzieci przekonały się, że Muzeum to nie tylko eksponaty i gabloty, ale też nauka historii poprzez zabawę.
02.02.2018 10:19
Ferie z UJK
Dzień latynoski, warsztaty historyczne, liczne wykłady i zajęcia ruchowe z kocim motywem w tle to atrakcje, które na drugi tydzień ferii zimowych przygotowała piotrkowska Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
Początek ferii w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie
"Baśń o księciu Bolku" w wykonaniu aktorów Teatru Promyk z Poznania to spektakl, który rozpoczął ferie organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie. Trwa pierwszy tydzień zimowych wakacji w naszym regionie.
W ferie taniej na lodowisku i basenach
Uczniowie z województwa łódzkiego rozpoczęli już ferie zimowe. Dwutygodniową przerwę od nauki można spędzić aktywnie. Młodzi piotrkowianie mogą skorzystać z oferty Ośrodka Sportu i Rekreacji - wybrać się na miejskie baseny lub lodowisko.
Ferie z moszczenickim GOKiS-em
Będzie historia, przygoda i rozrywka. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu po raz kolejny przekonuje, że ferie mogą bawić i uczyć.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat