Artykuły do tagu: ERP

Radny znów interpeluje w sprawie ścieżek rowerowych
Radny Jan Dziemdziora złożył kolejną interpelację w sprawie zbyt małej ilości ścieżek rowerowych oraz poprawy ich stanu.
Drogi, chodniki i parkingi wołają o pomstę do nieba
Drogi, chodniki i parkingi w Piotrkowie, choć nie wszystkie, nie są w najlepszym stanie. Radny Jan Dziemdziora nadal interpeluje w tej sprawie.
Schody jak z okresu wojny. Zagrażają bezpieczeństwu?
Odrapane, wykruszone i ogólnie – zniszczone. W takim stanie są schody znajdujące się przy ciągu pieszych, który stanowi łącznik pomiędzy ulicą Słowackiego i Narutowicza. Czy zagrażają one bezpieczeństwu?
Artur Cieciura brązowym medalistą mistrzostw świata!
Wspaniałe informacje dotarły do nas z Dublina gdzie rozgrywane były mistrzostwa świata seniorów w kick-boxingu w formule full contact. Reprezentant Tom-Center Piotrków Artur Cieciura wywalczył brązowy medal w wadze do 60 kilogramów.
Łukasz Gawlik najlepszy w K-1 Rules
Kolejny sukces zawodnika Tom-Center Piotrków. Kibice powoli przyzwyczajają się do tego, że z każdej imprezy mistrzowskiej piotrkowianie przywożą medale. W Gdańsku odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w K-1 Rules. Po złoty medal sięgnął Łukasz Gawlik, który okazał się najlepszy w kategorii wagowej do 67 kg.
Kamil Dajwłowski wywalczył Puchar Świata
Znakomicie zaprezentowali się zawodnicy TOM-Center Piotrków w rozegranym w węgierskim Szeged Pucharze Świata w kick-boxingu. Podopieczni Krzysztofa Tomy wywalczyli pięć medali (złoty i cztery brązowe). Na najwyższym stopniu podium stanął Kamil Dajwłowski (71 kg).

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat