Artykuły do tagu: ERP

Chcą skończyć z hodowlą klatkową. Zbierali podpisy w centrum Piotrkowa
Przedstawiciele fundacji Viva zbierali we wtorek w centrum Piotrkowa Trybunalskiego podpisy pod wnioskiem ustawodawczym zakazującym stosowania wszystkich rodzajów klatek w hodowli zwierząt gospodarskich. Podobne akcje odbyły się 9 października w 14 polskich miastach.
Czy to początek końca „epoki klatkowej” dla zwierząt? We wtorek akcja w Piotrkowie!
Ruszyła największa kampania na rzecz zwierząt hodowlanych w historii Europy. Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt - Viva! zaprasza we wtorek 9 października o godz. 17.00 do udziału w akcji ulicznej przy pomniku Jana Pawła II w Piotrkowie.
1 sierpnia w Piotrkowie zawyją syreny
1 sierpnia o godz. 17.00 na terenie Piotrkowa Trybunalskiego zostaną uruchomione syreny alarmowe, które będą emitować dźwięk ciągły przez 1 minutę. Wszystko dla upamiętnienia 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
System CRM + ERP OneBox jest dostępny dla biznesu w Polsce
System zarządzania biznesem — OneBox wkracza na polski rynek.
Crm / Erp / One Box 
Pierwsza taka procesja w Piotrkowie
Ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przeszła procesja zorganizowana w ramach uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
14.07.2016 09:39
Moc atrakcji w Mierzynie
Już w najbliższą niedzielę w Mierzynie odbędzie się II Festyn Rodzinny.
W regionie piotrkowskim rośnie zjawisko cyberprzemocy
W Polsce zjawisko cyberprzemocy pojawiło się w 2011 roku, gdzie internauta oczerniał poległego w Afganistanie polskiego żołnierza. Obecnie cyberprzemoc dotyczy głównie przemocy rówieśniczej z wykorzystaniem telefonów komórkowych, tabletów i przede wszystkim internetu. Przypadki cyberprzemocy odnotowywane są również w regionie piotrkowskim.
Piotrkowianie, poznajcie najbardziej leniwych radnych!
Mierzyliśmy już aktywność posłów ziemi piotrkowskiej. Teraz postanowiliśmy sprawdzić, który z naszych miejskich radnych był (bo kadencja samorządu 2010 – 2014 już prawie się zakończyła) najbardziej aktywny, przyjmując to samo kryterium, czyli liczbę złożonych interpelacji. Wynik nas nie zaskoczył.
Poseł od motyli najbardziej aktywny
Który z posłów ziemi piotrkowskiej jest najbardziej aktywny? Jeżeli aktywność zmierzymy liczbą złożonych interpelacji, to bezkonkurencyjny jest Marek Domaracki, a na arcylenia wychodzi poseł Antoni Macierewicz.
Jan Dziemdziora wnioskuje o naprawy w mieście
Dziury w jezdni, uszkodzony próg zwalniający, uszkodzona barierka - to tylko niektóre z dysfunkcji w infrastrukturze miasta. O naprawy kolejny raz wnioskuje radny Jan Dziemdziora.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat