Artykuły do tagu: DzienKobiet

Wolbórz: Dla malucha poducha i 1000 zł
Podczas koncertu z okazji Dnia Kobiet, który zorganizowano w Wolborskim Centrum Kultury, wręczono poduchę dla pierwszego dziecka, które przyszło na świat w 2018 roku w gminie Wolbórz. Przypomnijmy, że pierwsza była Hania Szulc.
Wyjątkowy Dzień Kobiet w piotrkowskim MOK-u
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie zadbał o to, by w niecodzienny sposób uczcić święto kobiet. W czwartek (8 marca) o godzinie 18.00 w sali widowiskowo-teatralnej przy al. 3 Maja 12 odbędzie się koncert "Kobiety Portrety". Wystąpią trzy utalentowane wokalistki Julia Kafar, Maria Majewska oraz Patrycja Sikora.
Moszczenica: Dzień Kobiet z GOKiS
W ten wyjątkowy dzień Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy zaprasza wszystkie panie na koncert. W programie usłyszymy jedne z największych polskich przebojów m.in.: „Małgośka”, „Kolorowe jarmarki” czy taneczną „Bałkanicę”.
Dzień Kobiet w bibliotece w Wolborzu
Aż trzy spotkania dla kobiet przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna w Wolborzu. "Z biblioteką łatwiej być kobietą" - przekonują organizatorzy.
Dzień Kobiet w kinie Helios
Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, Kino Helios przygotowało specjalną ofertę dla Pań: promocyjne ceny biletów oraz repertuar pełen premierowych seansów.
Wola Krzysztoporska: Światowe przeboje specjalnie dla kobiet
„Światowe przeboje musicalowe i rozrywkowe” w wykonaniu Anny i Romualda Spychalskich będzie można usłyszeć podczas koncertu z okazji Dnia Kobiet, który już w najbliższą sobotę odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej.
Chippendalesi na Dzień Kobiet
Dzień Kobiet już w najbliższy czwartek, ale piotrkowskie lokale imprezy z tej okazji organizują w weekend. Specjalną ofertę dla pań przygotował klub Sejf.
Szyły na pełnych obrotach
Wyjątkowa edycja Kreatywnego Dnia Kobiet odbyła się 3 marca w piotrkowskiej Bibliotece Pedagogicznej. Tym razem panie wspierały czworonogów z lokalnych organizacji prozwierzęcych.
Dzień Kobiet w bełchatowskim szpitalu. Skorzystaj z bezpłatnych badań!
Z okazji Dnia Kobiet w Szpitalu Wojewódzkim im. Jana Pawła II w Bełchatowie wszystkie panie będą mogły skorzystać z bezpłatnego badania cytologicznego. Kobiety będą mogły wykonać badanie, które może pomóc w wykryciu m.in. raka szyjki macicy.
KZK z okazji Dnia Kobiet
W niedzielę przy Centrum Handlowym Echo mogliśmy oglądać zmagania w ramach Okręgowego Konkursu Zręczności Kierowców z okazji Dnia Kobiet.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat