Artykuły do tagu: Doplaty

Budynek skarbówki w Piotrkowie
Istne tłumy pojawiły się we wtorek w budynku piotrkowskiego Urzędu Skarbowego, gdzie mieszczą się m.in. biura ARiMR. Ma to związek z ostateczną datą składania papierowych wniosków o dopłaty bezpośrednie dla rolników, u których w stosunku do zeszłego roku nie zaszły żadne zmiany w uprawach, a ta przypada na 14 marca.
Coraz mniej czasu na wnioski o dopłaty
15 czerwca mija termin na złożenie wniosków o przyznanie dopłat bezpośrednich za 2016 r. Do 10 czerwca takie wnioski złożyło 1,18 mln rolników.
- Dopłaty bezpośrednie trafią do rolników zgodnie z planem -zapewnia Sławomir Ogrodnik, kierownik powiatowego biura Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Piotrkowie Trybunalskim.
Od 3 grudnia rolnicy z powiatu piotrkowskiego mogą już pobierać dopłaty bezpośrednie.
Urząd Gminy Aleksandrów wraz z Biurem Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Piotrkowie oraz Powiatowym Inspektoratem Weterynaryjnym zorganizował szkolenie dla rolników z terenu gminy Aleksandrów.
Trwają szkolenia informacyjne dla rolników, którzy zamierzają ubiegać się o dopłaty unijne.
Rolnicy mogą już składać wnioski o dopłaty bezpośrednie do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
17 maja był ostatnim dniem podstawowego terminu przyjmowania wniosków o przyznanie rolnikom płatności bezpośrednich za 2010 rok.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat