Artykuły do tagu: Demokracja

W Piotrkowie też walczą o demokrację
W piątek w Piotrkowie, nieopodal parku Jana Pawła II, odbył się performance „Liść Demokracji - Gąsienice Tour 2017 PL". Jego uczestnicy zwracali uwagę na konieczność walki o demokrację.
Liść Demokracji w Piotrkowie
Piotrków znalazł się na mapie przejazdu „ Liść Demokracji - Gąsienice Tour 2017 PL”. Przyczepa z sześciometrowym liściem pożeranym przez gąsienice stanie na dwie godziny przy ulicy Słowackiego już w piątek 5 stycznia. Performance ma zwrócić uwagę na zagrożenia dla demokracji.
Do Piotrkowa wraca „Łańcuch światła”
Piotrków Trybunalski po raz kolejny znajdzie się w ogólnopolskim „Łańcuchu światła”. W niedzielę 15 października przed piotrkowskim sądem ma się odbyć protest.
15.12.2015 09:55
Kto zagraża demokracji?
PiS to skrót od Prawdziwie Istniejącej Sekty, która dorwała się do władzy i niszczy demokrację! - mówili jedni. PiS to partia, która chce odbudować Polskę! - wierzą drudzy. Podział jest coraz głębszy.
Maszerowali w obronie demokracji i wolności mediów
W niedzielę, 8 marca Prawo i Sprawiedliwość ziemi piotrkowskiej oraz NSZZ Solidarność regionu piotrkowskiego zorganizowało w Piotrkowie Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów.
Będą maszerować w obronie demokracji i wolności mediów
W najbliższą niedzielę, 8 marca Prawo i Sprawiedliwość ziemi piotrkowskiej oraz NSZZ Solidarność regionu piotrkowskiego organizują w Piotrkowie Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów.
Kupują krowy, uczą demokracji
Prowadzą kursy kroju i szycia, pomagają kupić krowy, uczą demokracji.
Wyboru dokonano podczas Walnego Zgromadzenia Związku Województw RP, które odbyło się w dniach 24-25 lutego w Warszawie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat