Artykuły do tagu: CzasnaPiotrkowskie

Zwierzaki też zasługują na udane święta
Około 100 kg karmy dla zwierzaków zebrano podczas kolejnej akcji, zorganizowanej przez czlonków Stowarzyszenia Czas na Piotrkowskie. Zbiórka odbyła się w środę w piotrkowskim Centrum Handlowego ECHO. Tymczasem w piotrkowskim Schronisku dla bezdomnych zwierząt trwa zbiórka w ramach akcji Wigilia dla zwierząt.
Podczas zakupów możesz pomóc zwierzakom
Czas na zwierzaki - to hasło akcji, którą w weekend zorganizują przedstawiciele stowarzyszenia Czas na Piotrkowskie. Każdy kto w sobotę lub niedzielę będzie robił zakupy w Centrum Handlowym Echo w Piotrkowie, przy okazji będzie mógł wrzucić od koszyka coś dla zwierzaków z piotrkowskiego schroniska.
Jeden podpis może uratować życie
Rejestracja potencjalnych dawców komórek macierzystych trwa w piotrkowskim Centrum Handlowym ECHO w Alejach gen. Władysława Sikorskiego 13/17. Organizatorami akcji są członkowie fundacji DKMS oraz stowarzyszenia Czas na Piotrkowskie.
Robiąc zakupy pomóż zwierzakom
W okresie świątecznym chętniej pomagamy innym, pomóżmy też zwierzakom, członkowie piotrkowskiego stowarzyszenia Czas na Piotrkowskie zorganizowali zbiórkę żywności dla podopiecznych Schroniska dla zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim.
Piłkarski Konkurs Wiedzy o Sporcie
Po raz szósty odbył się w sobotę konkurs Wiedzy o Sporcie. W auli piotrkowskiej filii UJK zjawiło się kilkadziesiąt osób, organizatorzy byli zaskoczeni takim zainteresowaniem.
Twój rower - bezpieczna jazda
Pod takim hasłem stowarzyszenie "Czas na Piotrkowskie" zorganizowało dzisiaj w Rynku Trybunalskim akcję znakowania rowerów. Cieszy się ona sporym zainteresowaniem mieszkańców.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat