Artykuły do tagu: Cieplownia

Radni PiS z piotrkowskiej Rady Miasta na środowej sesji nie poprą projektu budżetu miasta na 2018 rok. Łukasz Janik i Grzegorz Lorek zapowiedzieli to na wtorkowym spotkaniu z mediami przy placu Pofranciszkańskim. Wszystko, rzecz jasna, przez mediatekę i obciążenie budżetu związane z jej budową.
Wyciek kwasu na terenie ciepłowni
Zbiornik z kwasem solnym rozszczelnił się na terenie piotrkowskiej ciepłowni. Ewakuowano pracowników zakładu, a na miejscu pojawiły się odpowiednie służby. Na szczęście to tylko scenariusz ćwiczeń.
Nie będzie ciepłej wody do czwartku
Do czwartku wieczorem mieszkańcy osiedli Piastowska, Jagiellońska i Targowa w Piotrkowie muszą liczyć się ze wstrzymaniem dostawy ciepła. Utrudnienia związane są z awarią, nad usunięciem której pracują pracownicy MZGK.
Radni PiS boją się o miejskie ciepłownictwo
W poniedziałek (5.12) o godzinie 17.30 w Urzędzie Miasta w Piotrkowie odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta, której tematem będzie przyszłość piotrkowskiego ciepłownictwa. Rano radni PiS zorganizowali konferencję prasową, podczas której przedstawili swoje obawy związane z miejską ciepłownią.
Dwa osiedla bez ciepłej wody
W środę (3.08) od godziny 8.00 na osiedlach Łódzka-Wysoka-Sadowa oraz Słowackiego Północ zostanie wstrzymana dostawa ciepłej wody.
W ciepłowni jest... ciepło
Mróz trzyma. Miejska ciepłownia pracuje pełną parą. Szczęśliwie awarie omijają póki co piotrkowski ciepłociąg. A o kondycji spółki mówił podczas środowej sesji Rady Miasta Marek Krawczyński, prezes MZGK.
Na temat inwestycji dyskutowano wczoraj podczas konferencji naukowej pod nazwą "Geotermia w Tomaszowie. Odnawialne źródła energii szansą rozwoju miasta i gminy Tomaszów".
Kiedy zasypią dziury przy ul. Hutniczej?
Od kilku tygodni przy ulicy Hutniczej w Piotrkowie znajdują się pozostałości po naprawach sieci ciepłowniczej. Mieszkańcy osiedla pytają, kiedy ogromne dziury zostaną zasypane.
26.09.2014 12:02
Niektórzy już marzną
Kiedy wreszcie kaloryfery będą ciepłe? Z takimi pytaniami dzwonią słuchacze do redakcji Strefy FM.
Spadł z komina – co było przyczyną?
Prokuratura bada okoliczności śmierci jednego z pracowników piotrkowskiej ciepłowni miejskiej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat