Artykuły do tagu: Chojniak

Krzysztof Chojniak stara się o reelekcję
- Stawiam swoją osobę do dyspozycji, będę ubiegał się o urząd prezydenta w najbliższych wyborach - zadeklarował na antenie Strefy FM Krzysztof Chojniak, obecny prezydent Piotrkowa Trybunalskiego.
Czy spot kandydatki to plagiat?
Komitet Wyborczy „Razem dla Piotrkowa” opublikował na FB post sugerujący, że spot kandydatki na prezydenta Marleny Wężyk-Głowackiej jest plagiatem. Radna tymczasem cieszy się z popularności swojego filmiku.
Krzysztof Chojniak faworytem bukmacherów
Jedna z firm bukmacherskich wystawiła zakłady specjalne związane z wyborami samorządowymi. Jej klienci mogą obstawiać zwycięzców wyborów samorządowych w siedmiu polskich miastach. Obok Warszawy, Łodzi, Wrocławia czy Gdańska jest też Piotrków Trybunalski.
100 wypożyczeń dziennie, 700 użytkowników
Po dwóch tygodniach funkcjonowania „roweru miejskiego” można powiedzieć krótko: sukces. Piotrkowianie masowo korzystają z dwóch kółek. W ciągu 14 dni było aż 1500 wypożyczeń.
Prezydent Piotrkowa z niższą pensją
O prawie 1600 złotych brutto mniej będzie zarabiał prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak. Decyzję w tej sprawie podjęli radni na środowej sesji. Decyzja rajców ma związek z majową ustawą obniżającą wynagrodzenia samorządowców o 20%.
Czy PSL wystawi kandydata na prezydenta Piotrkowa?
Nadal nie wiadomo kogo poprze Polskie Stronnictwo Ludowe w wyborach na urząd prezydenta Piotrkowa. Partia nie wyklucza jednak poparcia dla obecnego włodarza miasta, Krzysztofa Chojniaka.
Radna Wężyk-Głowacka powalczy o prezydenturę
Radna Marlena Wężyk-Głowacka będzie kandydować na urząd prezydenta Piotrkowa. Taką informację przekazała w czwartek na antenie Radia Strefa FM. To już kolejny kandydat do fotela przy Pasażu Rudowskiego. Niedawno PiS zdecydowało, że o "detronizację" Krzysztofa Chojniaka powalczy Grzegorz Lorek.
W Piotrkowie nie kupimy alkoholu w godzinach nocnych? (AKTUALIZACJA)
Piotrków Trybunalski jako pierwsze miasto w Polsce chce wprowadzić zakaz sprzedaży alkoholu w godzinach 22-6. Prezydent Krzysztof Chojniak przedstawi projekt uchwały w tej sprawie na kwietniowej sesji Rady Miasta.
Radny wycofuje poparcie dla prezydenta Piotrkowa
Jan Dziemdziora, radny Rady Miasta Piotrkowa, przestał popierać prezydenta Krzysztofa Chojniaka. Wystąpił także ze struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
K. Chojniak decyzję o kandydowaniu podejmie latem
- Na taką decyzję przyjdzie czas. Dzisiaj nie zajmuję się dywagacjami dotyczącymi jesieni – mówił na antenie Radia Strefa FM Krzysztof Chojniak zapytany o to, czy ponownie będzie kandydował na urząd prezydenta Piotrkowa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat