Artykuły do tagu: BibliotekaPedagogiczna

Kiedy przeprowadzka Biblioteki Pedagogicznej?
Jesienią ma rozpocząć się remont zrujnowanego budynku poszpitalnego przy ul. Wojska Polskiego 2 w Piotrkowie. W 2019 roku przeniesie się tam bowiem Biblioteka Pedagogiczna. Wszystko w ramach rewitalizacji piotrkowskiego Podzamcza.
Wystawa prac graficznych uczennic z ZSP 6
W Czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Piotrkowie odbył się wernisaż prac graficznych młodych twórczyń z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. Królowej Jadwigi w Piotrkowie.
Rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Piotrków moje miasto - moje miejsce". Uroczyste podsumowanie zmagań uczestników nastąpiło w środowe południe w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Piotrkowie.
Wyprzedaż garażowa w Piotrkowie
30 wystawców pojawiło się w sobotnie popołudnie przed Biblioteką Pedagogiczną w Piotrkowie na wyprzedaży garażowej. Można było kupić książki, płyty, filmy, zabawki, puzzle a nawet ubrania.
Będą dwie biblioteki obok siebie?
O które piotrkowskie biblioteki chodzi? Jedna, jak już wielokrotnie informowaliśmy, to mediateka, która powstanie na placu Pofranciszkańskim. Druga to Biblioteka Pedagogiczna, która z obecnej siedziby ma się przenieść do jednego z budynków poszpitalnych, zlokalizowanych w kompleksie pomiędzy placem Pofranciszkańskim a ul. Wojska Polskiego, Właścicielem tej nieruchomości jest dziś Zarząd Nieruchomości Województwa Łódzkiego.
„Osobno jesteśmy jak palce, razem stanowimy pięść” – warsztaty w Bibliotece Pedagogicznej
Co jest dla nas bardziej naturalnym zachowaniem - współpraca czy rywalizacja? Odpowiedzi na to pytanie udzielą uczestnicy najbliższych bezpłatnych warsztatów teambuildingowych, które poprowadzi Maciek Pawłowski, trener biznesu i animator kultury.
I ty decydujesz o ludziach z drugiego krańca świata
Jak codzienne wybory mogą wpływać na ludzi z drugiego krańca świata? Między innymi na to pytanie odpowiadać będą prelegenci spotkania, jakie organizuje 18 maja Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie.
Kreatywny Dzień Kobiet. Warsztaty w Bibliotece
Kreatywny Dzień Kobiet w Bibliotece Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim stał się już tradycją. Gośćmi spotkania będą jak zawsze członkinie Piotrkowskiego Koła Gospodyń Miejskich.
Spotkanie z blogerką w Bibliotece Pedagogicznej
Biblioteka Pedagogiczna zaprasza na spotkanie ze znaną blogerką, Anną Legenzą, czyli Niebałaganką.
Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie zaprasza na trzecie spotkanie z cyklu zGRAna Biblioteka, czyli spotkania miłośników gier wszelakich. Już 18 października od godz. 14.00.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat