Artykuły do tagu: AndrzejDuda

Z tomaszowskiej spółki do prezydenckiego pałacu
Nowy rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy, Błażej Spychalski urzęduje w pałacu prezydenckim już od kilku dni, a jeszcze w miniony wtorek zarządzał tomaszowskim Zakładem Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej. Jak sam podkreśla, nie spodziewał się takiego awansu.
O Piotrkowie na posiedzeniu Zgromadzenia Narodowego
W namiocie na dziedzińcu Zamku Królewskiego odbyło się posiedzenie Zgromadzenia Narodowego związane z 550-leciem polskiego parlamentaryzmu. W przemówieniu okolicznościowym prezydent RP Andrzej Duda wspomniał o Piotrkowie, w którym wszystko się zaczęło…
Arena lodowa w Tomaszowie oficjalnie otwarta
Pierwsza w Polsce kryta hala lodowa została w czwartek oficjalnie otwarta. Na uroczystości w Tomaszowie Mazowieckim pojawił się prezydent RP Andrzej Duda. Obecni byli też polscy panczeniści, którzy w 2018 roku powalczą o medale olimpijskie w Korei Płd.
Dożynki Prezydenckie w Spale
Z udziałem Andrzeja Dudy i jego małżonki w Spale odbyły się kolejne Dożynki Prezydenckie. Ich tradycja sięga czasów międzywojennych, a w III RP zostały reaktywowane za czasów prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego.
Wolborzanka odebrała tytuł prof. nauk humanistycznych
Prezydent RP Andrzej Duda wręczył Annie Wardzie akt nadania tytułu profesora nauk humanistycznych.
Rodzice Andrzeja Dudy z wizytą w Wolborzu
Na zaproszenie działającego przy wolborskiej parafii Klubu Inteligencji Katolickiej 14 czerwca do kolegiaty w Wolborzu przyjechali rodzice prezydenta elekta Andrzeja Dudy: prof. Janina Milewska-Duda i prof. Jan Duda.
W okręgu piotrkowskim Duda deklasuje rywala
Andrzej Duda wygrał we wszystkich powiatach i miastach b. województwa piotrkowskiego z wyjątkiem rządzonego przez PIS Tomaszowa Mazowieckiego. PKW opublikowało wyniki wczorajszych wyborów.
22.05.2015 06:42
W Piotrkowie wygra Duda?
Z sondażu przeprowadzonego w radiowym Maglu wynika, że wybory prezydenckie wygra kandydat PiS Andrzej Duda. Tyle, że sondaż miał także formę zabawy. No i brali w nim udział jedynie słuchacze z Piotrkowa i okolic.
Andrzeja Dudę witali chlebem
Andrzej Duda, kandydat PiS na prezydenta RP odwiedził we wtorek (17 lutego) Piotrków. Spotkanie odbyło się na Zamku.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat