Artykuły do tagu: AKSPiotrkow

Piotrkowskie zapaśniczki też powalczą podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Dwa medale wywalczyły zapaśniczki piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego podczas Pucharu Polski Kadetek, który odbył się w miniony weekend w Łukowie. Impreza była jednocześnie eliminacjami do finałów XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w maju. W tej imprezie weźmie udział 8 zawodniczek AKS.
Nikoletta Szewczuk na podium Mistrzostw Polski
Podczas Mistrzostw Polski Młodziczek zapaśniczki Atletycznego Klubu Sportowego zdobyły jeden, brązowy medal. Na najniższym stopniu podium stanęła Nikoletta Szewczuk w kategorii wagowej 44 kg.
Medale dla zapaśniczek z Piotrkowa
Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS Kobiet w Zapasach odbyły się w ubiegły weekend w piotrkowskiej Hali Relax. Zawodniczki AKS Piotrków Trybunalski zdobyły łącznie 5 medali - dwa złote, jeden srebrny i dwa brązowe.
Mistrzostwa Polski w kolorze brązu
Zgodnie z przewidywaniami zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego wywalczyli podczas mistrzostw Polski w Solcu Kujawskim grad medali. Liczyliśmy jednak na krążki z cenniejszego kruszcu.
W Raciborzu zabrakło złota
Z udziałem 75 zawodników z 18 klubów w Raciborzu rozegrany został I Puchar Polski seniorów w zapasach w stylu klasycznym. Zawodnicy AKS Piotrków wywalczyli w tych zawodach sześć medali (4 srebrne i 2 brązowe). Zawody po raz pierwszy rozgrywane były w ośmiu kategoriach wagowych.
Mateusz Bernatek wywalczył Puchar Polski
To jest niezwykle udany rok dla Mateusza Bernatka. Młody zapaśnik Atletycznego Klubu Sportowego ma na swoim koncie między innymi tytuł mistrza Europy juniorów, a w czasie minionego weekendu okazał się najlepszy w juniorskim Pucharze Polski, który odbył się w Wałbrzychu.
Zmienna postawa zapaśników AKS
Aż dwie zapaśnicze imprezy rozegrano w czasie weekendu w piotrkowskiej hali Relax. W sobotę odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski do lat 20, a w niedzielę XIV Turniej o Puchar Wicemistrza Olimpijskiego z Barcelony Piotra Stępnia.
Nieudany start Radka Grzybickiego
Nie udało się zapaśnikowi Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków Radosławowi Grzybickiemu sprawić niespodzianki jaką byłoby wywalczenie wysokiego miejsca w debiutanckim starcie w MŚ seniorów. Zawodnik AKS przegrał swój pierwszy pojedynek i zajął 22. miejsce w wadze do 96 kilogramów.
Mateusz Bernatek mistrzem Europy!!!!
Wspaniałe wieści doszły do nas z macedońskiego Skopje gdzie rozgrywane są mistrzostwa Europy juniorów w zapasach w stylu klasycznym. Zapaśnik AKS Piotrków Mateusz Bernatek wywalczył złoty medal. W finale po dramatycznym boju pokonał Rosjanina Artema Surkova!
Tym razem bez złotego medalu
Cztery medale przywieźli do Piotrkowa zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego z 83. Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w zapasach w stylu klasycznym. Po raz pierwszy od kilku lat zabrakło indywidualnego złota.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat